Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Spēle "Mada"

Kods: HMADFK2208001

Zīmols: Helvetiq

Spēle, kur svarīga ir roku veiklība un riska uzņemšanās. Tavs mērķis ir savākt pēc iepsējas vairāk opuncijas.  Katrā gājienā spēlētājiem jāizvēlas 1 no 3 darbībām: izspēlē kārti, izvilkt kārti vai riskēt. Izspēlētajai kārtij ir jābūt vienādai vai augstākai par iepriekšējo. Izspēlējot augstākas kārtis, jūs iegūsiet vairāk punktu, taču tad arī raunds ātrāk beig
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
11.99 EUR
  • < >

Spēle, kur svarīga ir roku veiklība un riska uzņemšanās. Tavs mērķis ir savākt pēc iepsējas vairāk opuncijas. 
Katrā gājienā spēlētājiem jāizvēlas 1 no 3 darbībām: izspēlē kārti, izvilkt kārti vai riskēt. Izspēlētajai kārtij ir jābūt vienādai vai augstākai par iepriekšējo. Izspēlējot augstākas kārtis, jūs iegūsiet vairāk punktu, taču tad arī raunds ātrāk beigsies jums vai kādam no jūsu pretiniekiem. Ja jums ir īpašā kārts, tā var jums palīdzēt, bet tā noteikti pārsteigs pārējos spēlētājus.
Spēlētājs uzvar un iegūst opuncijas katras kārtas beigās, ja vien viņš tās nezaudē. Spēle apstājas, kad spēlētājs ir savācis 5 kārtis.

Komplektā: 60 kaktusu kartītes ar vērtībām no 1 līdz 13, 10 īpašās kārtis, 4 lemuri, 3 dubultie lemuri, 3 skorpioni, instrukcija.

Kā spēlēt šo spēli skaties video šeit, spēles noteikumus latviski meklē šeit

Ieteicamais vecums 7-99 gadi
2-5 spēlētāji
Spēles laiks 20 min

 

 

Ieteicamais vecums 5 gadi
2-4 spēlētāji
Spēles laiks 30 min