Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Kubiņu tornis

Kods: PTC455

Zīmols: Petit Collage

Viens, divi, trīs, četri, pieci - kārtojam krāsainus klucīšus un veidojam kartona piramīdu. Bērns, spēlējoties, iemācās ne vien izprast līdzsvaru, bet arī skaitļus, krāsas un dzīvnieciņus. Mazulis var arī pierast pie skaitļu grafiskās notācijas un iepazīt jaunus dzīvniekus. Kubu sānos mīt kaķēns, panda, lapsa, rotaļu lācītis un trusis. Katram dzīvniekam ir sava krāsa - tā ir vēl viena jauna
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
26.99 EUR
  • < >
Viens, divi, trīs, četri, pieci - kārtojam krāsainus klucīšus un veidojam kartona piramīdu. Bērns, spēlējoties, iemācās ne vien izprast līdzsvaru, bet arī skaitļus, krāsas un dzīvnieciņus. Mazulis var arī pierast pie skaitļu grafiskās notācijas un iepazīt jaunus dzīvniekus. Kubu sānos mīt kaķēns, panda, lapsa, rotaļu lācītis un trusis. Katram dzīvniekam ir sava krāsa - tā ir vēl viena jauna iemaņa. Dažos kubiņos ir taustes elementi, kas attīsta sīko motoriku un pirkstiņu maņas.

Šī ir ekoloģiski izglītojoša rotaļlieta, kas piedāvā daudz iespēju. Tā ir arī lieliska dāvanu ideja viengadīgam bērnam - zēnam vai meitenei.

Tehniski tas izskatās šādi:
- izglītojoša rotaļlieta, kas piedāvā daudzas attīstības iespējas,
- aprīkoti ar maņu elementiem,
- izgatavots no sertificēta papīra (FSC),
- vairāk nekā 50% sastāv no pārstrādātiem materiāliem,
- iesaiņojums bez plastmasas elementiem,
- videi draudzīgs produkts