Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Spēle "Bandida"

Kods: 2209050

Zīmols: Helvetiq

Bandītam tagad ir sabiedrotā - viņa draudzene Bandida. Pelnīti populārākajai Helvetiq spēlei visā pasaulē Bandido, ir izveidots turpinājums vai papildinājums - spēle Bandida. Mūsuprāt, tā pat ir drusku aizraujošāka, spēles versija ideja ir līdzīga, tikai spēlē tiek izmantoti dažādas papildkārtis, kā rezultātā spēle kļūst komplicētāka un varbūt varētu būt piemērotāka izvēle vecākiem spēlētāj
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
11.99 EUR
  • < >

Bandītam tagad ir sabiedrotā - viņa draudzene Bandida. Pelnīti populārākajai Helvetiq spēlei visā pasaulē Bandido, ir izveidots turpinājums vai papildinājums - spēle Bandida. Mūsuprāt, tā pat ir drusku aizraujošāka, spēles versija ideja ir līdzīga, tikai spēlē tiek izmantoti dažādas papildkārtis, kā rezultātā spēle kļūst komplicētāka un varbūt varētu būt piemērotāka izvēle vecākiem spēlētājiem. Bet Bandido arvien vēl izvēlētos, ja starp spēlētājiem ir arī kāds pirmsskolas vecuma bērns.
Bandida cenšas izbēgt no cietuma caur pazemes tuneļiem. Vai jūs pa visiem paspēsiet viņu noķert pirms viņa būs aizbēgusi? Vai varbūt šoreiz tu nebūsi policists un centīsies viņai palīdzēt izbēgt? Spēle, ko spēlēt var gan vienatnē, gan kompānijā, kurā spēlētāji kopīgiem spēkiem centīsies aizsprostot visus iespējamos izbēgšanas ceļus vai - gluži otrādi - palīdzēs atrast ceļu uz izeju. Šai spēlei ir vāirāki varianti, turklāt šo spēli var kombinēt ar populāro Bandido, iegūstot vēl citas spēles versijas.

Spēle sastāv no 70 kārtīm (ieskaitot 10 objektu kārtis, 2 trauksmes kārtis un vienu trepju kārti) un 1 sākumkārts

Kā spēlēt šo spēli skaties video šeit, spēles noteikumus latviski meklē www.helvetiqgames.com

Ieteicamais vecums 6-99 gadi
1-4 spēlētāji
Spēles laiks 15 min

 

 

Ieteicamais vecums 5 gadi
2-4 spēlētāji
Spēles laiks 30 min