Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Spēle "Papageno"

Kods: 2101006

Zīmols: Helvetiq

Kļūsti par labāko putnu ķērāju! Apburtajā karaļvalstī apkārt lidinās krāsaini putni. Vai tev izdosies saķert pašu krāšņāko, lai atstātu grandiozu iespaidu uz karalieni? Izvēlies tos uzmanīgi, lai iegūtu mazāk punktu nekā citi putnu ķērāji, un uzmanies, jo lielākie putni var maksāt tev uzvaru. Papageno spēlē visi spēlētāji savāks putnu kārtis, apmainīs lielākus putnus pret mazāki
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
11.99 EUR
  • < >

Kļūsti par labāko putnu ķērāju!
Apburtajā karaļvalstī apkārt lidinās krāsaini putni. Vai tev izdosies saķert pašu krāšņāko, lai atstātu grandiozu iespaidu uz karalieni? Izvēlies tos uzmanīgi, lai iegūtu mazāk punktu nekā citi putnu ķērāji, un uzmanies, jo lielākie putni var maksāt tev uzvaru. Papageno spēlē visi spēlētāji savāks putnu kārtis, apmainīs lielākus putnus pret mazākiem – vai otrādi – un izveidos pārus, lai atrastu perfektu līdzsvaru uz savas putnu novietnes. Papageno, Mocarta slavenais putnu ķērājs, var palīdzēt piesaistīt putnus tavā dārzā... vai sajaukt ar visām spēlētāju spēlēm!

Šī spēle iedvesmojusies no Mocarta slavenās operas "Burvju flauta". Papageno ir karalienes nakts putnu ķērājs. Vienmēr jautrs un smieklīgs. Šis jautrais puisis palīdz savam draugam Tamino piesaistīt Taminas mīlestību ar saviem maģiskajiem instrumentiem - zvaniem un burvju flautu.

Papageno ir ātra taktiska spēle ar vienkāršiem noteikumiem un jauku dizainu.

Skaties šeit video, kā spēlēt šo spēli, spēles noteikumus latviski meklē šeit

Komplektā 50 kārtis

Ieteicamais vecums 6-99 gadi
2-5 spēlētāji
Spēles laiks 15 min

 

 

Ieteicamais vecums 5 gadi
2-4 spēlētāji
Spēles laiks 30 min