Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Spēle "Ziemassvētku stāsts" (Christmas Tale)

Zīmols: Marbushka

Tālu tālā zemē ir maza pilsētiņa kurā visi gaida Ziemassvētkus – ir izliktas svētku dekorācijas, logos mirdz lampiņas. Visapkārt ir elpu aizraujošs skaistums, ka pat eņģelis uz mirkli zaudē modrību un paslīd, un Ziemassvētku dāvanas ir izkaisās visapkārt. Tai pat laikā bērni nāk mājās no Ziemassvētku svinībām. Ceļš ir garš un slidens. Viņiem neskaitāmas reizes
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
42.00 EUR
  • < >

Tālu tālā zemē ir maza pilsētiņa kurā visi gaida Ziemassvētkus – ir izliktas svētku dekorācijas, logos mirdz lampiņas. Visapkārt ir elpu aizraujošs skaistums, ka pat eņģelis uz mirkli zaudē modrību un paslīd, un Ziemassvētku dāvanas ir izkaisās visapkārt. Tai pat laikā bērni nāk mājās no Ziemassvētku svinībām. Ceļš ir garš un slidens. Viņiem neskaitāmas reizes jāapstājas, lai apskatītos skatlogu dekorācijas, runātos, paceltu nokritušas cepures un cimdus, bet varbūt, lai palīdzētu eņģelim ?

Apraksts: ieteicamais vecums 5+, 2-4 spēlētāji
Spēles laiks 25 min

Spēles noteikumi

Apraksts: ieteicamais vecums 5+, 2-4 spēlētāji
Spēles laiks 25 min

Spēlētāji met metamo kauliņu un virzās uz priekšu pa spēles laukumu. Ja tie sasniedz lauciņu “ledus” tad viņi aizslīd uz citu lauciņu, ja to ceļā trāpās “dziļš sniegs” viņi pārvietojas lēnāk. Ja uz viena lauciņa atrodas vairāk par vienu spēlētāju, tie savā starpā sarunājas un tikai 5 vai 6 ļauj tiem pārvietoties tālāk, utt. 

Spēlētājs kurš sasneidz mājas pirmais ir uzvarētājs.

Spēles noteikumi