Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Pukaca papīra rotaļlietas

Pieļauju, ka ikvienam no mums - pieaugušajiem - ir kādas nostaļģiskas atmiņas par kādu rotaļlietu no bērnības, kuru mūsdienās vairs neražo. Šāds sentiments man bija par papīra rotaļlietām, kura paša rūpīgā darbā top no vienkāršas apdrukātas loksnes. Man tādu bija dučiem, es tās līmēju un krāju un man ĻOTI patika. Un kāroju tādas arī mūsu bērniem. Atradām! Te nu tās ir PUKACA papīra rotaļlietas no portugāles, kas atdzīvojas un pat kustina galvas un astes, ja vien ir pacietība tās rūpīgi izgriezt, salocīt un salīmēt. Bet kas reiz pamēģinājis un ļāvies aizrautībai, iespējams sekos manās pēdās un kritīs mazā atkarībā :)  PUKACA zīmolu radijuši divi mākslinieki no Portugāles, kuri ikvienu rotaļlietu rūpīgi izzīmē un rada simtiem prototipu līdz tā tiek iekļauta sērijā. Visas rotaļlietas ir drukātas uz otrreizējās pārstrādes papīra, gana stingra, lai ar rotaļlietām var arī rotaļāties, ne tikai tās izgatavot, un drukātas ar dabai draudzīgām krāsām, tādēļ godam nes Ecolabel sertifikāta zīmīti.  Ir pieejami trīs formāti: - pastkartītes, kurā ir pa vienai figūriņai salīdzinoši mazā formātā - A5 izmēra komplektiņi, kur izgatavotais objekts jau būs mērogos lielāks un parasti komplektā ir vairāki vienas sērijas dzīvnieki vai vesela rotaļu ainava - A5 izmēra komplekti, kuros ir divi pavisam liela izmēra Lasīt vairāk >
Pieļauju, ka ikvienam no mums - pieaugušajiem - ir kādas nostaļģiskas atmiņas par kādu rotaļlietu no bērnības, kuru mūsdienās vairs neražo. Šāds sentiments man bija par papīra rotaļlietām, kura paša rūpīgā darbā top no vienkāršas apdrukātas loksnes. Man tādu bija dučiem, es tās līmēju un krāju un man ĻOTI patika. Un kāroju tādas arī mūsu bērniem. Atradām! Te nu tās ir PUKACA papīra rotaļlietas no portugāles, kas atdzīvojas un pat kustina galvas un astes, ja vien ir pacietība tās rūpīgi izgriezt, salocīt un salīmēt. Bet kas reiz pamēģinājis un ļāvies aizrautībai, iespējams sekos manās pēdās un kritīs mazā atkarībā :) 

PUKACA zīmolu radijuši divi mākslinieki no Portugāles, kuri ikvienu rotaļlietu rūpīgi izzīmē un rada simtiem prototipu līdz tā tiek iekļauta sērijā. Visas rotaļlietas ir drukātas uz otrreizējās pārstrādes papīra, gana stingra, lai ar rotaļlietām var arī rotaļāties, ne tikai tās izgatavot, un drukātas ar dabai draudzīgām krāsām, tādēļ godam nes Ecolabel sertifikāta zīmīti. 

Ir pieejami trīs formāti:
- pastkartītes, kurā ir pa vienai figūriņai salīdzinoši mazā formātā
- A5 izmēra komplektiņi, kur izgatavotais objekts jau būs mērogos lielāks un parasti komplektā ir vairāki vienas sērijas dzīvnieki vai vesela rotaļu ainava
- A5 izmēra komplekti, kuros ir divi pavisam liela izmēra zvēri

Lai rotaļlietas pagatavotu, nepieciešama ne vien pacietība, bet arī prasmīgas rokas, tādēļ tās būs piemērotas skolas vecuma bērniem - 6-7gadniekam noteikti vajadzēs vēl vecāku palīdzību, pats galā varēs tikt 9-10gadnieks un vecāki bērni, kā arī pieaugušie, kas ļauj savam bērnam dvēselē vaļu :)