Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Oogi Family (visi 4)

Kods: MO43150

Zīmols: Moluk

Oogi ir apburoša rotaļlieta, kas attīsta sīko motoriku, izdomu un liek mazajiem pirkstiņiem un prātiņiem veikli darboties. Ar savu piesūceknīšu galvu un kājelēm un roķelēm, kas stiepjas kā makaroniņi, tā labprāt pieķersies jebkurai gludai virsmai. Un tagad šie pieejami arī ģimenes komplektā par īpaši piesūcīgu (t.i. pievilcīgu) cenu :) Ko tie sadara un kas tiem patīk? &
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
22.99 EUR
  • < >
Oogi ir apburoša rotaļlieta, kas attīsta sīko motoriku, izdomu un liek mazajiem pirkstiņiem un prātiņiem veikli darboties. Ar savu piesūceknīšu galvu un kājelēm un roķelēm, kas stiepjas kā makaroniņi, tā labprāt pieķersies jebkurai gludai virsmai. Un tagad šie pieejami arī ģimenes komplektā par īpaši piesūcīgu (t.i. pievilcīgu) cenu :) Ko tie sadara un kas tiem patīk?
 
Ir manīts, ka mazie Oogi rotaļājas Bilibo, tomēr tie it labi iederas arī vannā, uz spoguļa vai loga rūts, kā arī uz ledusskapja vai galu galā - Robins tos piesūcina pat pie sava plikā punča :D Oogi ir ļoti sociālas būtnes un labprāt sadodās rokās garās virtenēs vai iepriecina citus ar neticamiem trikiem. Viņu mīļākā nodarbe ir Oogi jooga. Tie ir piemēroti visiem vecumiem (izņemot tiem, kas grib nokost gabalu ar maziem asiem zobiņiem) - tie ir izgatavoti no augstākās kvalitātes silikona - izturīgi un viegli kopjami, mutē bāžami, bet tomēr ne graužami drošības apsvērumu dēļ. Tāpēc ieteicami bērniem no 3 gadu vecuma un ātrāk tikai ar vecāku pieskatīšanu un uz pašu atbildību.
 
Vai jums gribētos tādu draugu? Un veselu famīliju? :)