Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Koka atmiņas spēle

Kods: PTC660

Zīmols: Petit Collage

Vienādo pārīšu meklēšana lieliski trenē bērna atmiņu un vērību, dod pirmās iemaņas galda spēļu spēlēšanā un noteikumu ievērošanā. Šī spēle būs lieliska kā viena no pirmajām, jo jāatrod vien 8 pārīši ar skaidri saprotamiem attēliem. Koka pamatnītē tiek ievietota atbilstoša tematiskā kartiņa un spēle var sākties. Turklāt to var spēlēt dažādi: pavisam
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
23.99 EUR
  • < >
Vienādo pārīšu meklēšana lieliski trenē bērna atmiņu un vērību, dod pirmās iemaņas galda spēļu spēlēšanā un noteikumu ievērošanā. Šī spēle būs lieliska kā viena no pirmajām, jo jāatrod vien 8 pārīši ar skaidri saprotamiem attēliem. Koka pamatnītē tiek ievietota atbilstoša tematiskā kartiņa un spēle var sākties. Turklāt to var spēlēt dažādi: pavisam mazam bērnam sākotnēji visus attēlus var atvērt un tad meklēt vienādos, aizklājot tos ar koka ripiņām; savukārt lielākam bērnam iespējams spēlēt kā tradicionālo atmiņas spēli, sākotnēji aizverot visus attēlus un tad pamazām tos pa pāriem atklājot. 
Komplektā ir koka rāmis un 6 divpusējas kartiņas, kā arī koka ripiņas attēlu noslēpšanai. Rotaļlieta izgatavota no ilgtspējīgi attīstīta FSC sertificēta meža koksnes un izmantotas dabai un bērnam nekaitīgas krāsas un lakas, iesaiņojums no pārstrādāta kartona, kas drukāts ar augu izcelsmes krāsām.