Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Spēle "Exit - Faraona kapenes"

Zīmols: Brain games

Spēlē "Faraona kapenes" spēlētājiem jāizmanto savs komandas gars, radošums un dedukcijas spējas, lai atkostu kodus, atrisinātu mīklas, savāktu priekšmetus un pamazām nopelnītu savu brīvību. Brīvdienās Ēģiptē spēlētāji apmeklē visa ceļojuma izcilāko vietu — akmens piramīdas! Bet, staigājot pa šaurajiem gaiteņu labirintiem, viņi atklāj, ka ir pazaudējuši p
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
15.99 EUR
  • < >

Spēlē "Faraona kapenes" spēlētājiem jāizmanto savs komandas gars, radošums un dedukcijas spējas, lai atkostu kodus, atrisinātu mīklas, savāktu priekšmetus un pamazām nopelnītu savu brīvību.
Brīvdienās Ēģiptē spēlētāji apmeklē visa ceļojuma izcilāko vietu — akmens piramīdas! Bet, staigājot pa šaurajiem gaiteņu labirintiem, viņi atklāj, ka ir pazaudējuši pārējo grupu. Pēc stundu ilgas klaiņošanas viņi nonāk noslēpumainā kambarī — un pēkšņi aiz viņiem aizveras akmens durvis! Spēlētāji ir ieslodzīti. Uz grīdas ir noputējusi piezīmju grāmatiņa un sens disks. Vai spēlētāji izbēgs laikā vai paliks uz visiem laikiem aprakti zem akmens?
Katru “EXIT” spēli tava komanda sāk ieslēgta kādā izdomātā istabā vai citā vietā. Lai atvērtu durvis un atklātu pavedienus, ir jāatrisina dažādas mīklas un prāta mežģi. Katrs pareizais risinājums sniegs jaunu mīklu un galu galā — tikšanu brīvībā. Pēc tam, kad ir izlasīts ievads noteikumu grāmatiņā, tavas komandas uzdevums ir pašiem atklāt, kā izskatās istabas, kas tieši ir pavedieni, kā tos atšķetināt un kā izbēgt. Katru spēli ir iespējams izspēlēt tikai vienu reizi, jo spēles materiāli tiks apzīmēti, locīti un sagriezti.

Grūtības pakāpe: 4/5
Vecums: no 12 g.
Ilgums: 60 - 120 min
Spēlētāju skaits: 1 - 4
Iepakojuma izmērs: 13 x 18 x 4 cm