Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Spēle "Exit - Mirušais Austrumu ekspresī"

Zīmols: Brain games

Spēlē "Mirušais Austrumu ekspresī" spēlētājiem jāizmanto savs komandas gars, radošums un dedukcijas spējas, lai atkostu kodus, atrisinātu mīklas, savāktu priekšmetus un atrisinātu noslēpumaino slepkavību, kas notikusi Austrumu ekspresī. Jūsu ceļojumā ar Austrumu ekspresi notikusi neparedzēta slepkavība! Jums ir jāatrisina noziegums, izmeklējot citus vilciena pasažier
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
15.99 EUR
  • < >

Spēlē "Mirušais Austrumu ekspresī" spēlētājiem jāizmanto savs komandas gars, radošums un dedukcijas spējas, lai atkostu kodus, atrisinātu mīklas, savāktu priekšmetus un atrisinātu noslēpumaino slepkavību, kas notikusi Austrumu ekspresī.
Jūsu ceļojumā ar Austrumu ekspresi notikusi neparedzēta slepkavība! Jums ir jāatrisina noziegums, izmeklējot citus vilciena pasažierus, pirms tas ierodas galamērķī. "Mirušais Austrumu ekspresī" piedāvā jaunu pieredzi "EXIT" spēļu sērijā. Šoreiz spēlētāji nemēģina izbēgt, bet gan izmeklē slepkavību. Jauns jau iemīļotās "EXIT" sistēmas pavērsiens piedāvā nebijušus izaicinājumus gan jauniem, gan pieredzējušiem spēlētājiem. Vai jums izdosies atrast vainīgo, pirms nav par vēlu?
Katru “EXIT” spēli tava komanda sāk ieslēgta kādā izdomātā istabā vai citā vietā. Lai atvērtu durvis un atklātu pavedienus, ir jāatrisina dažādas mīklas un prāta mežģi. Katrs pareizais risinājums sniegs jaunu mīklu un galu galā — nozieguma atrisināšanu. Pēc tam, kad ir izlasīts ievads noteikumu grāmatiņā, tavas komandas uzdevums ir pašiem atklāt, kā izskatās istabas, kas tieši ir pavedieni un kā tos atšķetināt. Katru spēli ir iespējams izspēlēt tikai vienu reizi, jo spēles materiāli tiks apzīmēti, locīti un sagriezti.
Grūtības pakāpe: 4/5
Vecums: no 12 g.
Ilgums: 60 - 120 min
Spēlētāju skaits: 1 - 4
Iepakojuma izmērs: 13 x 18 x 4 cm