Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Spēle "Speedy Roll"

Zīmols: Brain games

„Speedy Roll“ ir izveicības spēle ģimenei, kurā tiek izmantota nebijusi spēles mehānika, un tā ir ieguvusi 2020. gada labākās galda spēles bērniem apbalvojumu. Zem biezās koku lapotnes ezītis steidzas atpakaļ uz savu omulīgo mājiņu. Ak vai! Re, nāk lapsa! Izskatās, ka tā meklē savu nākamo maltīti. Ceļš mājup izvērtīsies īstā piedzīvojumā! Ripini pūkaino ezīti cauri mežam,
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
29.99 EUR
  • < >

„Speedy Roll“ ir izveicības spēle ģimenei, kurā tiek izmantota nebijusi spēles mehānika, un tā ir ieguvusi 2020. gada labākās galda spēles bērniem apbalvojumu.

Zem biezās koku lapotnes ezītis steidzas atpakaļ uz savu omulīgo mājiņu. Ak vai! Re, nāk lapsa! Izskatās, ka tā meklē savu nākamo maltīti. Ceļš mājup izvērtīsies īstā piedzīvojumā! Ripini pūkaino ezīti cauri mežam, lai savāktu ābolus, lapas un sēnes, kas ļaus tev doties tālāk uz priekšu pa meža taku. Spēlē vai nu sacensību variantu, lai sacenstos ar citiem spēlētājiem, vai sadarbības variantu, lai sacenstos ar viltīgo lapsu!

Ripinot pūkaino bumbiņu, savāc meža labumus! Izmanto savāktos meža labumus, lai paietu uz priekšu ar savu ezīti! Esi pirmais, kurš sasniedz māju!

Vecums: no 4 g.

Ilgums: 20 min

Spēlētāju skaits: 1–4

Noteikumu valoda:  LV, LT, EE, RU