Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Spēle "Codenames Duet"

Zīmols: Brain games

“Codenames Duet” ir turpinājums vairākus apbalvojumus ieguvušajai spēlei “Codenames”, un tā ir specifiski paredzēta diviem spēlētājiem! Šī spēle ietver kooperatīvu kampaņu ar vairākām grūtības pakāpēm. “Codenames Duet” dod iespēju diviem spēlētājiem piedzīvot kooperatīvu izaicinājumu, kurā viņiem jāidentificē savi slepenie aģenti! “Codenames
Prece šobrīd nav pieejama
21.99 EUR
  • < >

“Codenames Duet” ir turpinājums vairākus apbalvojumus ieguvušajai spēlei “Codenames”, un tā ir specifiski paredzēta diviem spēlētājiem! Šī spēle ietver kooperatīvu kampaņu ar vairākām grūtības pakāpēm.

“Codenames Duet” dod iespēju diviem spēlētājiem piedzīvot kooperatīvu izaicinājumu, kurā viņiem jāidentificē savi slepenie aģenti! “Codenames Duet” pamatā ir tādi paši noteikumi kā vairākus apbalvojumus ieguvušajai spēlei “Codenames” — dod viena vārda norādi, lai ļautu kādam identificēt tavus slepenos aģentus (vārdus) starp tiem, kas atrodas uz galda. Taču tagad, lai varētu atklāt visus savus aģentus, jūs stādājat kopā vienā komandā! Lai spēle būtu īpaši izaicinoša, tā sevī ietver kampaņu ar pieaugošu grūtības pakāpi, kuru varēsiet pildīt vairāku spēļu garumā.

Spēlētāji uz maiņām viens otram dod viena vārda norādes, otram spēlētājam cenšoties atminēt to vārdu galda vidū, par kuru norāde ir dota. Abu spēlētāju uzdevums ir palīdzēt otram atrast “īstos” vārdus 5x5 vārdu režģī. Viņi uzvar vai zaudē abi kopā. Spēlētājiem jāatceras, ka viņu uzdevums ir sniegt norādes, kas sastāv no viena vārda un viena skaitļa. Norādītajam vārdam jāasociējas ar vārdiem uz galda, bet skaitlim ir jānorāda, par cik vārdiem norāde dota. Gājienu skaits spēlē ir ierobežots, un tas padara to aizraujošu un dinamisku.

Vecums: no 11 g.

Ilgums: 15–30 min

Spēlētāju skaits: 2–4

Noteikumu valoda: LV vai EN