Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Mazā rolltop mugursoma jautrie traipiņi (zila)

Kods: 1203037083

Zīmols: Lässig

Apbrīnojami daudzpusīga, prakstiska un stilīga Rolltop mugursoma. Mugursoma ir vienkāršās un dabīgās krāsās un izgatavota no ūdens atgrūdoša materiāla. Aprīkota ar tādām praktiskām funkcijām kā karabīnes, atstarotāji un vārda zīme. Lielais pluss ir, ka mugursomu var palielināt no 9l uz 11l to vienkārši atrullējot. Pateicoties lielajām proporcijām galvenajam nodalījumam un ārēj
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
49.99 EUR
  • < >
Apbrīnojami daudzpusīga, prakstiska un stilīga Rolltop mugursoma.
Mugursoma ir vienkāršās un dabīgās krāsās un izgatavota no ūdens atgrūdoša materiāla. Aprīkota ar tādām praktiskām funkcijām kā karabīnes, atstarotāji un vārda zīme. Lielais pluss ir, ka mugursomu var palielināt no 9l uz 11l to vienkārši atrullējot. Pateicoties lielajām proporcijām galvenajam nodalījumam un ārējiem sānu nodalījumiem, ir pietiekami daudz vietas visām svarīgajām lietām. Atsevišķs nodalījums mugursomas apakšā, kur var ievietot pusdienu kastīti, lietussargu vai peldēšanas aprīkojumu. 
Tiek ņemts vērā arī lietotāja komforts un ērtība. Regulējamas, polsterētās plecu lences, krūšu siksna un polsterēts aizmugurējais panelis mazina slodzi un nodrošina ērtu piegulšanos.
Izmantotais audums ir ļoti izturīgs un sastāv no 100% pārstrādāta poliestera.

Izmēri: 32,5 x 23 x 11 cm
Tilpums : 9l