Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Mugursoma "Slender Up" (melna)

Kods: 1103046000

Zīmols: Lässig

Lässig Green Label produktu sērijas mugursoma vecākiem "Slender Up" ir prakstiska, pārdomāta un ar mūsdienīgu dizainu, turklāt izgatavota no pārstrādāta materiāla. Šai mugursomai raksturīgs aktuālais siluets, kas tieši šobrīd ir tik moderns, taču iekšpusē slēpjas noderīgas lietas mazuļa aprūpei, daudz ērtu kabatiņu un nodalījumu, un tik daudz vietas, lai
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
129.99 EUR
  • < >
Lässig Green Label produktu sērijas mugursoma vecākiem "Slender Up" ir prakstiska, pārdomāta un ar mūsdienīgu dizainu, turklāt izgatavota no pārstrādāta materiāla.
Šai mugursomai raksturīgs aktuālais siluets, kas tieši šobrīd ir tik moderns, taču iekšpusē slēpjas noderīgas lietas mazuļa aprūpei, daudz ērtu kabatiņu un nodalījumu, un tik daudz vietas, lai tajā satilptu viss līdzi ņemamais bērniņam.
Pateicoties īpaši veidotai somas atvēršanai, tajā var viegli visu pārredzēt un aizsniegt. Somas priekšējā kabata izgatavota no mitrumu atgrūdoša materiāla, līdz ar to tajā var ielikt arī kādu saslapinātu lietu. 
Somā atradīsiet ūdensatgrūdošu pārtinamo virsmu, mitrumizturīgu pudelītes somiņu, nelielu somiņu sīkumiem, ratiņiem domātos stiprinājumus.
Mugursomai ir polsterēta muguras daļa un plecu siksnas, kas ļaus to nest arī garākus gabalus.

Somas ārpuse izgatavota no 100% pārstrādāta poliestera.
Izmērs: 46 x 30 cm