Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Rolltop mugursoma (nakts zila)

Kods: 1103025429

Zīmols: Lässig

Lässig Limited edition mugursoma no Green Label produktu sērijas ir 100% ilgtspējīgas ražošanas produkts, pilnībā izgatavota no otrreizējās pārstrādes materiāliem, lai kalpotu ne vien jaunajiem vecākiem un mazulim, bet arī gaišākai nākotnei. Šai mugursomai raksturīgs aktuālais siluets, kas tieši šobrīd ir tik moderns, taču iekšpusē slēpjas noderīgas
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
129.99 EUR
  • < >
Lässig Limited edition mugursoma no Green Label produktu sērijas ir 100% ilgtspējīgas ražošanas produkts, pilnībā izgatavota no otrreizējās pārstrādes materiāliem, lai kalpotu ne vien jaunajiem vecākiem un mazulim, bet arī gaišākai nākotnei.

Šai mugursomai raksturīgs aktuālais siluets, kas tieši šobrīd ir tik moderns, taču iekšpusē slēpjas noderīgas lietas mazuļa aprūpei, daudz ērtu kabatiņu un nodalījumu, un tik daudz vietas, lai tajā satilptu viss līdzi ņemamais bērniņam. Atrullējamais dizains ļauj ļoti fleksibli pielāgot somas izmēru līdzi ņemamo lietu apjomam no 17,5 litru līdz gandrīz 22 litru ietilpībai vien atrullējot to garāku. Aizmirsāt ko ielikt? Nav problēmu - atrullējiet somu mazliet garāku ;) 

Somā atradīsiet ūdensatgrūdošu pārtinamo virsmu, mitrumizturīgu pudelītes somiņu, nelielu somiņu sīkumiem, ratiņiem domātos stiprinājumus.

Kā jau minēju, soma ir izgatavota no 100% pārstrādes materiāla.
Izmēri: 46 x 30 x 14,5 cm
Tilpums: 17,5 l