Meklēt

Pēc zīmola

Sākums / Veikaliņš / Autokrēsliņi / Grupa 0+ (0-13 kg) / Jané Matrix Light 2 kulba-autokrēsliņš (0-13 kg) 2018
-10%
Jané Matrix Light 2 kulba-autokrēsliņš (0-13 kg) 2018
Zīmols: Jané
278.10 EUR 309.00 EUR
Krāsa
Vai mums ir?
PērkamPērkam Gribamliste
Preces apraksts
Matrix Light ir unikālas konstrukcijas kulbiņu-autokrēsliņu. Tā ir inovatīvas tehnoloģijas kulbiņa, kas uz ratu rāmja izskatās gluži kā parasta kulbiņa un ļaus bērniņam čucēt vienā mierā, bet nokļūstot automašīnā, to var saliekt un tā pārvēršas par autokrēsliņu mazajam pat nepamostoties. Atzveltnīte (ja to tā var saukt) regulējama 4 slīpuma pozīcijās no pavisam guļus, kad tā ir īsta kulba, līdz gandrīz 45 grādu leņķim. Kā autokrēsliņš tā izmantojama līdz pat 13 kg svaram, bērnu sprādzējot ar 5punktu drošības jostiņu. Lieliski stiprinās uz ratu rāmja bez papildus adapteriem - tai ir rokturis līdzīgi kā visiem autokrēsliņiem, kas kalpo arī kā jumtiņa mala. No aukstuma bērniņu pasargā kāju pārsegs, bet iekšpuse omulīgi izoderēta ar patīkamiem materiāliem un papildus ieliktnīti pavisam maziņam, kas darbojas arī kā trieciena absorbētājs.

Šī kulbiņa bez papildus adapteriem ar ProFix sistēmu ar vienu klikšķi uzliekama uz Jane Muum, Rider, Trider, Crosswalk, Epic un Minnum ratiņiem.

Izmērs: 83 cm  x 44 cm  x 62 cm
svars: 5,25 kg


Jane Matrix Light 2 Isofix bāze paredzēta Matrix Light 2 kulbiņai-autosēdeklītim, lai to ērti un droši instalētu automašīnā. Tas atvieglos instalāciju, lai ar vienu klikšķi ievietotu kulbiņu mašīnā un nekļūdītos - īpaši indikatori signalizēs, ka krēsliņš piestiprināts pareizi un droši. Turklāt šī unikālā bāze ļauj sēdeklīti pagriezt arī šķērsām, lai mazo var īpaši ērti ielikt krēsliņā un kārtīgi piesprādzēt, vai atlaist kulbiņu guļus, ja radusies tāda nepieciešamība. 

Web Statistics
Pievienots grozam...