Meklēt

Pēc zīmola

I'm awesome! Tā rakstīts uz kājiņas saules brillēm. Tādām, kādas izvēlamies saviem bērniem. Drošas, stilīgas un izturīgas - Babiators.

Lai arī Latvijā saulaino dienu nav tik daudz un saules intensitātes ir salīdzinoši zema, kvalitatīvas saules brilles, mūsuprāt, bērnam tomēr ir vajadzīgas. Pētījumos secināts, ka bērna acīm ir zemāka dabiskā aizsargspēja pret UV starojumu un par spīti tam, aptuveni 50% no dzīves laikā saulē pavadītā laika iekrājas tieši bērnībā (līdz 18 gadu vecumam) vai citādi rēķinot - tieši bērnībā bērns pavada saulē apmēram trīs reizes vairāk laika kā pieaugušie, bet acis ir pasargātas vājāk kā lielam cilvēkam.

Turklāt ikviens bērns agri vai vēlu dodas kādā ceļojumā, kur saules ir vairāk un tā ir spožāka kā Latvijā - vai tas būtu uz kādu siltzemju kūrortu, vai vecākiem līdzi paslēpot/pasnovot. Tās ir valstis, kur saules brilles ir ne vien stilīgs aksesuārs, bet obligāta lieta mazulim, sevišķi, ja actiņas nav pieradušas pie tādas saules spektrācijas - acis var nopietni ciest, būtiski ietekmējot redzi un veselību. Un tās noteikti ir arī stilīgs aksesuārs un nodrošinās komfortu saulainās dienās, lai spožāka saulīte nespīdētu actiņās un varētu skraidīt un spēlētiesbēdu. Un pa stilīgo. 

Babiators mūs iepriecināja, jo:
- ir drošas - radītas īpaši bērna actiņām un 100% pasargā no UVA un UVB starojuma; un tās nesatur BPA, ftalātus un bērniem kaitīgas krāsvielas, tādēļ tās var pat pavisam droši pagrauzt (ko mazie arī dara :) );
- tās ir izturīgas - tās ir izgatavotas no cietas gumijas un spēj turēties pretī, lai ko mazais ar tām nepasāktu. Ja jums šķiet, ka saprotat, ko mēs ar to domājam, paskatieties šo video - vai tas bija tas, ko iedomājāties? :)  TURKLĀT, ja 1 gada laikā tās tomēr salūzt vai pazūd, varēsiet saņemt jaunu acenīšu pāri, jums vien jāreģistrē brillītes 30 dienu laikā pēc iegādes, lūk, šeit un tās tiks ieskaitītas garantijas programmā, kas nodrošinās jums jaunas brillītes gadījumā, ja jūsējas salūztu vai nozaudētos. 
- tās ir stilīgas - mums jau nu dikti patīk klasiskā un vienmēr aktuālā "aviatoru" forma un tas, ka brillītes nerotā neviena mūlteņzvaigzne vai bērnišķīgi zīmējumi. Šīs brillītes pasvītro mazuļa personību - nu gluži kā stilīgajam tētim vai modīgajai mammai. Bet ne mazāk stilīgas ir ierobežoto kolekciju sirsniņbrilles un pēdējās pāros sezonās aktuālās formas Navigator un Keyhole.

Brillītes pieejamas divos izmēros: 0-2 gadu vecumam un 3-5gadiņiem. Kā arī Blue Series līnijā brillītēm ir arī pusaudžu izmērs 6+, kas derēs bērniem līdz aptuveni 12-14 gadu vecumam.

Bet ja meklējat ko slapjiem vasaras priekiem, noteikti palūkojieties uz Babiators peldbrillēm - Robins 20 minūšu laikā peldēja kā zivs zem ūdens, kad tika pie šīs peldmaskas, kaut līdz tam baiļojās nirt peldētapmācības nodarbībās divu gadu garumā!

Web Statistics
Pievienots grozam...