Sākums / Jaunumi / Atkal pie mums MANTU MAIŅA!!!
Atkal pie mums MANTU MAIŅA!!! [6.1.2013]
Tiem kas jau piedalījās iepriekšējā "Mantu maiņā", droši vien divreiz nebūs jāstāsta, cik foršs pasāciens tas ir -- nevajadzīgas mantas atdevām, jaunas vietā dabūjām un jaunieguvuma prieks kūsāt kūsāja -- īsts win-win pasākums  Bet tiem, kas neko par šo vēl nezin, stāstu.
 
"Mantu maiņa" ir bezpeļņas-daudzprieka rotaļlietu apmainīšanas pasākums, kurā piedalās saudzīgi lietotas vai jaunas, bet nevajadzīgas rotaļlietas. Šoreiz tā notiks janvāra trešajā nedēļā "muki.lv" veikaliņā Baznīcas ielā 31. Un kārtība ir sekojoša.
 
- Vairākas dienas (no 15. līdz 18. janvārim) vecāki un paši bērni varēs nodot rotaļlietas, kas vairs nesagādā tādu prieku kā sākumā, pretī saņemot  jaunieviestu valūtu -- muki lati.
- Ikviena rotaļlieta, kas būs saudzīgi lietota, tīra un ar prieku citam bērnam lietojama, tiks novērtēta vērtībā no 1 līdz 5, par ko varēs saņemt atbilstošu naudiņu skaitu.
- Nedēļas izskaņā -- sestdienā, 19. janvārī no plkst. 11 līdz 15 -- ikviens, kura rīcībā būs muki lati, varēs tos iztērēt, iegādājoties jaunas rotaļlietas no "Mantu maiņas" plaukta. Rotaļlietu varēs izvēlēties pēc principa "kurš pirmais brauc, pirmais maļ" -- pirmajiem nācējiem, protams, rotaļlietu izvēle būs plašāka.
- Maiņai nodotās rotaļlietas nebūs iespējams pārdot vai nopirkt par parastiem latiem un santīmiem vai citām valūtām. Visu, kas paliks pāri, nodosim labdarības organizācijai "Otrā elpa".

Daži padomi, kā piedalīties:
 
- Pirmkārt un galvenokārt -- izrevidējiet savu mantu kasti, spēļu plauktus un visu citu -- esam pārliecināti, ka tur ir šis un tas "Mantu maiņai" noderīgs. Šī ir lieliska iespēja pilnīgi bez finansiālām investīcijām tikt pie kāda refreša savā mantu plauktā ikvienam bērnam. Tomēr NB! Esiet kritiski pret to, ko plānojat nest! Salauztas, saplēstas, netīras, daļēji izzaudētas utt. rotaļlietas gan ne...
 
- Jo vairāk būs cilvēku, kas atnesīs rotaļlietas un piedalīsies "Mantu maiņā", jo jaukāk būs visiem -- galvenokārt tādēļ, ka būs plašāka izvēle un lielākas izredzes, ka visi aizies prom priecīgi ar kādu nenovērtējamu dārgumu ķešā. Tādēļ, lūdzu, lūdzu, izziņojiet saviem draugiem, radiem un paziņām, kā vien mākat un protat, ka šāds pasākums būs -- vai tas būtu Twitterī, Facebook un visur citur. Varbūt varat pastāstīt par šo pasākumu savā bērndārza grupiņā vai bēbīšskolā...
 
- Nav liegts uz "Mantu maiņu" nest ne savas personīgās rotaļlietas. Zagt gluži nevajadzētu, tomēr, ja kādai kaimiņu ģimenei nav intereses piedalīties, bet mantas veļas pa durvīm kāpņu telpā, tad varbūt varat viņiem palīdzēt no tām atbrīvoties. Iespējams padoms aptaujāt radus, draugus un kaimiņus par nevajadzīgām rotaļlietām noder pavisam vismazāko bēbīšu vecākiem, kuri grib piedalīties, bet lieku mantiņu pašiem vēl nav. Tāpat noteikti var organizēties pulciņos attālāku vietu aktīvisti, darba kolektīvi, māmiņu domubiedru grupas utt. un atgādāt pie mums mantas ar pārstāvja palīdzību visas vienkopus.
 
Tiekamies "Mantu maiņā"? :) Noteikti!

Web Statistics
Pievienots grozam...