Sākums / Jaunumi / Atklājiet velosezonu kopā!
Atklājiet velosezonu kopā! [27.4.2020]
WeeRide velo krēsliņš ir unikāls. Tieši tādēļ nereti lietpratēji velo lietās to jauc ar priekšā stiprināmiem velosēdeklīšiem, kas noteikti nav variants, ko iesakām izvēlēties. Bet Weeride ir velosipēda VIDŪ stiprināms krēsliņš ar savu autonomu stieni, kas nofiksējas pie stūres un sēdekļa. Šīs unikālās stiprināšanas dēļ svars tiek novietots velosipēda centrā un nemaina smaguma centru, attiecīgi arī līdzsvaru un tātad drošību. Tāpēc Weeride ir visdrošākais velokrēsliņa variants.

Taču tam, ka mazulis atrodas gandrīz vecākiem klēpī, ir ne vien drošības priekšrocība, bet arī emocionāli tas ir daudz foršāk - bērns visu laiku ir vecāka redzeslokā, var kopīgi izdzīvot braucienu, pārrunāt redzēto. Daudz ērtāk var arī palīdzēt bērnam padzerties, pasniegt salveti u.c. parūpēties par mazo. Vienkārši - būt un braukt kopā gan fiziski, gan emocionāli.

Un tas pārliecinoši ir ērtākais sēdeklītis, ja mazulis aizmieg.

Ieliku dažas bildes ne no samākslotām fotosesijām, bet no Instagram konta @weeride_usa klientu atsauksmēm. Un arī Latvijā šis ir tas pirkums, par kuru mums raksta mammas sirsnīgas pateicības vēstules un vislabākās atsauksmes. Par ko milzīgs prieksWeb Statistics
Pievienots grozam...