Sākums / Jaunumi / Basām kājām - kaut pa sniegiem!
Basām kājām - kaut pa sniegiem! [2.11.2012]
Solītais VivoBarefoot vedums ir klāt. Plauktā ir sarindotas daudz vairāk kurpītes un zābaciņi, kā sākotnēji plānojām, turklāt daļa no tām uzreiz ar -35% atlaidi!

Kā jau rakstīju, pliko kāju idejā ir mazliet jāiemīlas un ir jākļūst kādā brīdī tai neuzticīgam, lai saprastu, ka basām kājām tomēr ir viiiislabāk... Mēs esma izgājuši cauri visiem šiem pārbaudījumiem un nu esam uzticīgi plikkāju ideju piekritēji - līdz ar jauno vedumu arī paši esam beidzot pilnībā nokomplektēti ar VIVOBAREFOOT apaviem - ir kurpes gan tētim un mammai, gan zābaciņi un sandalītes Robinam. Tā ka esam izmēģinājuši visu un mums ļoti patīk - tāpēc jo priecīgāki esam, ka arī mūsu plauktā tagad ir VIVOBAREFOOT apavi

VIVOBAREFOOT var lepoties ar pasaulēs plašākos baso kāju apavu piedāvājumu, nodrošinot izvēles gan sportistiem, gan ikdienas vajadzībām un pat bērniem. Tieši VIVOBAREFOOT ir izgatavojuši pašus pirmos pasaules pliko kāju gumijas zābakus, ko esmu iemēģinājusi arī pati - DIEVĪGI! Sajūta, kad dodies iekšā peļķē un jūti ap pēdu skalojamies šļakatiņas, kad sajūti ielas bruģīša kontūras zem pēdām utt. To nevar izstāstīt - tas vienkārši ir jāiemēģina pašam. Taču, protams, ne jau mammu iepriecināšana ir mūsu prioritāte - galvenokārt mēs piedāvāsim savā veikaliņā bērnu līniju, taču neatteiksim iespēju pie kāda apavu pāra tikt arī pieaugušajiem, ja īpaši palūgsiet :) 

VIVOBAREFOOT apavi ir ražoti ar videi draudzīgām un ilgtspējīgām tehnoloģijām no otrreizējās pārstrādes un vietēji iegūtiem materiāliem, īpaši raugoties uz efektīvu resursu patēriņu, ekoloģiskiem risinājumiem un viņu ražotnes pārrauga neatkarīgi ētikas novērotāji. Forši, ka krāsojot ādu, tiek izmantotas tikai augu izcelsmes krāsvielas un viss ir pēc iespējas videi un cilvēkam draudzīgi!

VIVOBAREFOOT kļuva par baskāju apavu pionieriem 2003. gadā, kuri lepojas ar īpaši plānas zoles (sākot no 3 mm, bet nepārsniedzot 7 mm) apaviem, kas pasargā valkātāja kāju no zoles caurduršanas, tomēr nodrošina plašu sensoro spektru, neticamu elastību un ļoti vieglu apavu svaru. Zolei, kas ļauj sajust ik akmentiņu, protams, ir milzīga nozīme bērna kājas attīstībā, tomēr VIVOBAREFOOT šādus apavus ražo ne vien bērniem, bet visai dzīvei, jo, kā noskaidrots pētījumos, 70% no informācijas, ko smadzenes saņem par nepieciešamajām ķermeņa kustībām, tiek iegūti tieši no pēdu nerviem, kas signalizē par to, kā būtu jākustas jūsu ķermenim - jo labāk jūs sajūtat zemi, jo precīzāk jūsu smadzenes spēj novērtēt vidi un nodrošināt dabiskāku kustību.

Geleheds Klārks, kas ir Klarku ģimenes atvase (jā, jā - tās pašas, kura jau 1825. gadā ir izveidojusi slaveno apavu firmu Clark) nekad mērķtiecīgi neesot gribējis kļūt par apavu ražotāju. Neesot arī vēlējies kļūt par apavu nīdēju. Pēc ķīniešu valodas un antropoloģijas studijām, vairāk kā aizraušanos viņš sāka ražot īpatnu apavu modeli sadarbībā ar firmu Terra Plana, kas apavus ražo pēc videi draudzīgām tehnoloģijām.

Taču 2000.gadā Gelehedu uzrunāja industriālā dizaina students Tims Brenans no Karaliskās mākslas koledžas. Jaunietis bija aizrautīgs tenisa spēlētājs, taču sūdzējās par hroniskām sāpēm ceļos un potītēs. Viņa tēvs ir tā dēvētās Aleksandra tehnikas pasniedzējs. Šī tehnika ir zinību māksla par kinētikas jeb ķermeņa kustības un cilvēku uzvedības likumsakarībām. Brenans vecākais mudināja dēlu pamēģināt spēlēt tenisu basām kājām. Tims sākumā bija skeptiski noskaņots, taču, reiz pamēģinājis, pārsteigts atklāja, ka sāpes pazudušas.

Tieši tad viņam ienāca prātā ideja radīt kurpes, kas pēc iespējas mazāk atgādinātu ierastos apavus: bez jebkāda polsterējuma, bez pēdas izliekuma balsta, bez papēža. Jaunajām kurpēm bija plāns audums virspusē, kura malas iekausētas plānā lateksa zolē. Ideja nav jauna. Zinātāji norādīs, ka līdzīgi izskatās apmēram 600 gadu veci mokasīni.
Tims savas kurpes parādīja Gelehedam, un, veikuši dažus uzlabojumus, viņi nāca klajā ar ļoti elastīgu ādas kurpi, kurai ir trīs milimetru bieza zole. Tā veidota no DuraTex materiāla, kurā grūti izdurt caurumus. Jauno produktu viņi nosauca par Vivo Barefoot.
«Tur nav nekādu triku,» stāsta Klārks. «Tā ir atgriešanās pie pirmsākumiem, proti, Tas Kungs mūs iemācīja staigāt bez apaviem.»


Web Statistics
Pievienots grozam...