Sākums / Jaunumi / Esi pirmais, kas tiek pie jaunā Yedoo!
Esi pirmais, kas tiek pie jaunā Yedoo! [30.5.2018]
Esi pirmais, kurš tiek pie jaunā YEDOO Oops līdzsvara ritenīša no "112" glābšanas vienības limitētā dizaina sērijas vai jaunajiem OneToo, TooToo vai YooToo riteņiem. Rezervē savu braucamo, saņem to jau jūnija sākumā un dāvanā oriģinālo Yedoo zvaniņu skanīgai vasarai!

Yedoo kvalitatīvie līdzsvara ritenīši šajā vasarā nākuši klajā ar jaunu dizainu un jauniem vārdiņiem. Visi kopā tagad tie saukti par Yedoo Oops, aicina nebīties no pārsteigumiem un doties pretī piedzīvojumiem pilnā ātrumā! Yedoo OneToo ir vienkāršākais no ritenīšiem, kuru iepriekšējās sezonās sauca Fifty - tam jaunas krāsas, jauns dizains un jauns nosuakums, lai labāk iederētos saimē :) Būtiskākā atšķirība no vecākā brāļa ir stūres komponentēs, jo tam stūrē nav gultnīša un sagriešanas ierobežotāja. TooToo jau jūs pazīstat - iepriekšējā kolekcijā to sauca TooToo II - tas ir lielisks braucamais, kura stūrē ir iemontēts gultnītis, lai tā grieztos viegli un patīkami, kā arī neļautu stūri sagriezt pārāk stipri. Savukārt zem nosaukuma YooToo slēpjas iepriekš pazīstamais un pats smalkākais no ģimenes TooToo Alu, jo tam ir alumīnija rāmis, kādēļ kopējais ritenīša svars ir tikai 3,3 kg. Neliela papildus vietiņa ļauj arī sasniegt viszemāko iespējamo sēdekļa augstumu 29 cm, kas nozīmē, ka ritenīti bērnam derēs no aptuveni 85 cm auguma līdz pat 100-105 cm jeb apmēram 4 gadu vecumam. 

Atliek vien izraudzīties savējo, rezervēt un jau pēc pusotras divām nedēļām varēs laist dzīvē, skaļi uzzvanot gājējiem, jo dāvināsim jums arī Yedoo zvaniņu!

Web Statistics
Pievienots grozam...