Sākums / Jaunumi / Grimms koka rotaļlietas līdz šim nebijušā dažādībā
Grimms koka rotaļlietas līdz šim nebijušā dažādībā [18.12.2019]
Grimms koka rotaļlietas ir mūsu šī gada jaunpienācējs, jo lai nokļūtu starp oficiālajiem Grimms pārstāvjiem, jāiztur ļoti rūpīga atlase. Bet kad esam kļuvuši par daļu no Grimms ģimenes, tad atliek vien uzklausīt jūsu vēlmes un paplašināt sortimentu, kurš kā izrādās Latvijā ir fantastiski novērtēts :) Par ko mums ir superliels prieks! 

Tādēļ līdz ar jauno vedumu, kurā, protams, ir varavīksnes, grabulīši, piramīdas, visu četru dabas stihiju elementi un vēl daudz jau iepriekš iemīļotu rotaļlietu, kas kādu brīdi bija nozudušas no iztukšotā Grimms plaukta, klāt nākuši arī daudzi brīnišķi jaunumi - gan pavisam maziņiem, kā arī jau labi lieliem bērniem. Ienirstiet, priecājieties un ja dāvanas vēl nav sarūpētas līdz galam, varbūt tieši Grimms brīnišķīgo koka rotaļlietu plauktā atrodas īstā. 

Un atcerieties, ka koksne, kas izmantota rotaļlietu izveidošanai, tiek iegūta tikai no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā. Visas krāsas un eļļas ko Grimms izmanto ir sertificētas atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tās ir pilnīgi nekaitīgas. Un kas ne mazāk svarīgi - ikviena Grimms rotaļlieta tapusi īpaši jums, darināta ar rokām Vācijā un kur iespējams, palīgā saukti cilvēki ar īpašām vajadzībām, lai nodrošinātu darbu arī viņiem. Tādēļ ikvienā rotaļlietā ir ielikta liela mīlestība un pozitīva enerģija. 

Web Statistics
Pievienots grozam...