Sākums / Jaunumi / Jaunā gada attīrīšanās un apmainīšanās! Jeb "MANTU MAIŅA"!!!!
Jaunā gada attīrīšanās un apmainīšanās! Jeb "MANTU MAIŅA"!!!! [7.1.2014]
Jauna gada sākums daudziem ir  brīdis, kad izvērtēt, ko tajā ņemt līdzi un no kā labāk šķirties. Taču, lai šķiršanās būtu priecīgs notikums, visjaukāk, protams, ja šo lietu vietā varam iegūt jaunas, vai ne? 
 
"Mantu maiņa" ir bezpeļņas-daudzprieka rotaļlietu apmainīšanas pasākums, kurā ieguvēji ir visi. Tajā piedalās saudzīgi lietotas vai jaunas, bet nevajadzīgas rotaļlietas. Kļuvusi jau par tradīciju, "Mantu maiņa" notiks visas nedēļas garumā -- no šodienas līdz pat 11. janvārim -- bērnu preču veikaliņā "muki.lv" Baznīcas ielā 31.
 
Kārtība ir sekojoša.
-> Līdz 10 janvārim, piektdienai, vecāki un paši bērni var nodot rotaļlietas, galda spēles un puzles, bērnu sporta un brīvā laika inventāru, CD ar spēlītēm, DVD ar multenītēm u.c. rotaļājamas lietas, kas vairs nesagādā tādu prieku kā agrāk, pretī saņemot nekonvertējamu valūtu -- muki latus.
-> Ikviena rotaļlieta, kas ir saudzīgi lietota, tīra un ar prieku citam bērnam lietojama tālāk, tiks novērtēta vērtībā no 1 līdz 5, par ko varēs saņemt atbilstošu naudiņu skaitu.
-> Nedēļas izskaņā -- sestdienā, 11. janvārī no plkst. 11 līdz 15 -- ikviens, kura rīcībā būs muki lati, varēs tos iztērēt, iegādājoties jaunas rotaļlietas no "Mantu maiņas" plaukta. Rotaļlietas varēs izvēlēties pēc principa "kurš pirmais brauc, pirmais maļ" -- pirmajiem nācējiem, protams, rotaļlietu izvēle būs plašāka.
-> Maiņai nodotās rotaļlietas nebūs iespējams pārdot vai nopirkt par naudu. Viss, kas "Mantu maiņas" laikā neatradīs savus jaunos saimniekus, tiks nodots labdarības organizācijai "Otrā elpa".
-> Ja muki lato nolūkotajām lietiņām būs par maz, tos būs iespējams papildus iegādāties par naudu -- 1 mukais lats tiek pielīdzināts 0,75 eiro. Šī ir lieliska iespēja piedalīties arī pašiem mazākajiem, kam varbūt vēl nav iekrājies daudz apmaināmu mantiņu. Visa iegūtā naudiņa tiks ziedota kādam bērnu labdarības projektam pēc organizatoru izvēles.
-> Lai zaļi dzīvot varētu ne vien piedaloties "Mantu maiņā", bet arī iegādājoties nepieciešamās lietas, kas atbalsta zaļu dzīvošanu -- BecoThings, Makedo un Softbums auduma autiņbiksītēm īpaši draudzīgas cenas un īpaši piedāvājumi. 
 
Sīkāka informācija pa tālruni 29745553 vai epastu info@muki.lv
 

Web Statistics
Pievienots grozam...