Sākums / Jaunumi / Jaunas sadaļas un preces veikaliņā
Jaunas sadaļas un preces veikaliņā [26.6.2012]
Mūsu veikaliņā šad un tad iezogas jaunas preces. Un tad, kad viņas iezogas vairāk, rodas jaunas preču grupas, kurām - gribi negribi - sanāk veidot jaunas preču sadaļas virtuālajos un īstajos veikala plauktos. 

Tā esam pārkārtojuši virtuālo Franck&Fischer rotaļlietu plauktu, sagrupējot to pārskatāmāk un papildinot klāstu ar jaunās kolekcijas rotaļiņām. Tostarp arī puzlītēm un dažām klasiskām galda spēlēm. Jauna sadaļa ir arī Lelles - tajā sastapsiet divus atraktīvus pērtiķbērnus Frederiku un Frīdu un aksesuārus tieši viņiem. Mani sevišķi šis uzrunā kā puiku mammu, jo reti kad izdodas atrast zēniem piemērotas ne-rozā lelles. 

Kā nu sakritis, kā ne, bet galda spēles ienācās arī no WWF jeb Pasaules dabas fondu atbalstošās rotaļlietu līnijas. Un radās pilnīgi loģisks pamatojums izveidot atsevišķu sadaļu Galda spēlēm un puzlēm

Tā, lūk, pie mums rodas jauni plaukti. Vēl tuvākajās dienās derētu papildināt virtuālo Grāmatplauktu ar šo to jaunu no Liels un mazs izdevniecības, jo jaunumi reālajā plauktā jau ir kādu brīdi.

Un sekojiet vien līdzi, jo ceļā no ASV mēs atkal gaidām ko foršu, kas mūsu ikdienu dara vieglāku un, cerams, patiks arī jums... Minēsiet, kas tas ir? :) 

Web Statistics
Pievienots grozam...