Sākums / Jaunumi / Jaunumi no Moluk
Jaunumi no Moluk [21.8.2015]
Moluk jaunumi šķiet ir visgaidītākie šogad - koķetais smējējs MOX un apburoši vienkāršie Nello, kā arī visa Oogi ģimenīte vienā kārbiņā par īpaši izdevīgu cenu.

MOLUK rotaļlietas jeb dizaina objekti rotaļām Latvijas bērniem un vecākiem zināmi jau vairākus gadus. Īpašu popularitāti tie iemantoja pagājušā gada nogalē, kad Latvijā viesojās starptautiskā dizaina ekspozīcija “KidsroomZOOM!”, kuras ietvaros Moluk rotaļlietas ieņēma vērā ņemamu daļu un bija pieejamas bērniem brīvām rotaļām.

Moluk rada inovatīvas radošas rotaļlietas, kas ir arī lieliska dizaina paraugi. Šīs rotaļlietas robežojās ar interjera priekšmetiem vai dizaina objektiem, kas domāti vienīgi rotaļām. Turklāt laikā, kad pasaulē viss kļūst arvien elektroniskāks un virtuāls, lai virspusēji izklaidētu bērnus, Moluk piedāvā absolūti manuālas rotaļlietas, kuras darbina tikai bērna fantāzija.

Līdz šim Moluk rotaļlietu saimē vispazīstamākais bijis Bilibo un tā mazie radinieki Bilibo Mini un Pixel – šīs rotaļlietas ieguvušas neskaitāmas atzinības visā pasaulē, saņemtas desmitiem balvas, Bilibo iekļauta MoMA bērnu dizaina kolekcijā, rotā grāmatu vākus un faktiski kļuvusi par laba dizaina un jēgpilnas rotaļlietas ikonu. Un ir ļoti populāras arī Latvijā - nokļuvušas daudzu bērnu rotaļlietu klāstā bez īpašas reklāmas - tikai no savstarpējiem stāstiem un ieteikumiem vien. 

2014. gada nogalē, ierodoties Rīgā Alekss Hohštrāsers – Moluk radītājs un dizainers – atveda sev līdzi arī jaunumu – mazo cilvēciņu Oogi, kas tūliņ pat iekaroja Latvijas bērnu simpātijas. Piesūcās ar visām četrām :)

Šogad Moluk saimei pievienojušies jauni spēļu objekti – smaidīgā bumbiņa Mox un oda riņķiem – Nello.

Mox ir neliela silikona bumba ar lielu spēļu potenciālu – tā ne vien labprāt lido, smaida un smīdina, bet arī apēd sīkus priekšmetus, pieķeras pirkstiem un šķoba dažādas sejiņas. Tā lieliski papildina citu Moluk rotaļlietu klāstu un piešķir tiem jaunus rotaļu rakursus.

Nello ir dažāda izmēra un krāsu riņķu komplekts, kas ir ne vien lieliskas rotaļlietas smiltīs un ūdenī, bet acumirklī kļūst arī par bumbiņu trasi, lomu spēles aksesuāru vai lidojošo šķīvīti.

Kā parasti ar Moluk rotaļlietām – cik bērnu, tik ideju spēlēm.  


Web Statistics
Pievienots grozam...