Sākums / Jaunumi / Lassig jaunā kolekcija ir klāt
Lassig jaunā kolekcija ir klāt [28.2.2020]
Lassig nu jau ir labi zināms un iemīļots zīmols mūsu pircēju vidū. Un mēs jūs saprotam - arī mums tās dienas, kad plauktos liekam Lassig jaunumus ir kā Ziemassvētku dāvanu izsaiņošana. Kas tad šoreiz starp jaunumiem?

Šķiet visvairāk nebijušu lietu atradīsiet trauku sadaļā, te jauni silikona šķīvīši, paliktnīšai un lacītes ar kabatiņu no pārtikas kvalitātes silikona, kas viegli kopjamas un labi kalpo bez kaitējuma mazulim. Bet pavisam kas nebijis un neredzēts ir trauki jau lielākiem bērniem no porcelāna, kuriem ir neslīdīga silikona apakšiņas, lai būtu kā lielajiem, bet tomēr kā mazajiem :) 

Otra lielā lieta, kas ir wow wow wow, cik forša ir tērauda pudeles ar diviem korķīšiem - gan versiju, kurai ir sporta uzgalis, gan arī tādu, kas ir no bambusa koka un smuki aiztaisās kā termoss. Metāla pudeles ir dāzādās krāsās, tilpumos un tur atradīsiet nevien piemērotāko mazulim, bet arī pašas sev, māmiņas un gādīgie tēti!

Tāpat brīnišķīgi jaunumi ir atrodami vannas un peldēšanās sadaļās - kokvilnas muslīna dvieļi ar kapucīti, peldmēteļi, mazgāšanās cimdiņi utt. utjp. Un noteikti vērts ir ieskatīties pie bērnu mugursomām - atgriezušās acumirklī izķertās zvēriņsomas pašiem mazākajiem, magnētiņķepu somas drusku lielākiem un ir arī forši jaunumi no jaunās "Brīnumu" sērijas. Kas tur tik brīnumains? Nu palasiet paši! Vai nāciet ciemos uz mūsu veikaliem Tērbatas ielā 45a un t/c Riga Plaza 2. stāvā.
 

Web Statistics
Pievienots grozam...