Sākums / Jaunumi / Mantu maiņa - rotaļlietu otrā iespēja
Mantu maiņa - rotaļlietu otrā iespēja [30.8.2012]
No 4. līdz 8. septembrim muki.lv telpās notiks nekomerciāls daudzprieka pasākums - "Mantu maiņa", kura galvenais uzdevums ir sagādāt daudzpusēju prieku beŗniem par jaunām rotaļlietām un aiztaupīt izgāztuvei kādu vēl tīri labu lietu.

"Mantu maiņa" notiks mūsu jaunajā veikaliņā Baznīcas ielā 31. Un kārtība ir sekojoša.
 
  • Vairākas dienas (no 4. līdz 7. septembrim) vecāki un paši bērni varēs nodot rotaļlietas, kas vairs nesagādā tādu prieku kā sākumā, pretī saņemot pilnīgi jaunieviestu valūtu -- mukos latus.
  • Ikviena rotaļlieta, kas būs darba kārtībā, tīra un ar prieku citam bērnam lietojama, tiks novērtēta vērtībā no 1 līdz 5, par ko varēs saņemt atbilstošu naudiņu skaitu.
  • Nedēļas izskaņā -- sestdienā, 8. septembrī no plkst. 11 līdz 15 -- ikviens, kura rīcībā būs muki lati, varēs tos iztērēt, iegādājoties jaunas rotaļlietas no "Mantu maiņas" plaukta. Rotaļlietu varēs izvēlēties pēc principa "kurš pirmais brauc, pirmais maļ" -- pirmajiem nācējiem, protams, rotaļlietu izvēle būs plašāka.
  • Maiņai nodotās rotaļlietas nebūs iespējams pārdot vai nopirkt par parastiem latiem un santīmiem vai citām valūtām. Šis būs pilnīgs bezpeļņas-daudzprieka pasākums.
Ar detalizētiem "Mantu maiņas" noteikumiem var iepazīties šeit

Plauktus revidēt un tiekamies :) 

Web Statistics
Pievienots grozam...