Sākums / Jaunumi / Matador koka konstruktori tagad arī Latvijā :)
Matador koka konstruktori tagad arī Latvijā :) [7.3.2016]
Matador koka konstruktoru, kas patiesībā nav nekāds jaunums, bet ir vairāk kā 100 gadus vecs austriešu zīmols, noskatījām bērnu lietu dizaina izstādē KidsRoom ZOOM! Riga - mums ar Robinu tas iepatīkās uzreiz, bet ļoti saistīja visus bērnus, kas apmeklēja izstādi, jo viņiem bija iespēja darboties ar āmuriņu, likt lietā fantāziju un darboties pašiem cik uziet!

Matador konstruktoriem pieejamas trīs produktu līnijas:
- Baby Architect - pavisam mazajiem bērniem no 18 mēnešu vecuma,
- Ki - lielākiem bērniem no trīs gadu vecuma, kur darbošanās notiek jau ar āmurīti, bet tapiņas ir lielāka izmēra :)
- klasika - Matador, kādu to pazinuši pēdējos 100 gadus, kas domāta bērniem no pieciem gadiem līdz pat zinātniskiem eksperimentiem, jo Matador pieejamas arī motorizētas versijas un dažādi mehānismi, kas būs saistoši pat vecāko klašu pamatskolniekiem.

Visās līnijās pieejami dažāda lieluma komplekti - no pavisam nelieliem ar mazāku detaļu skaitu un attiecīgi arī darudzīgāku cenu, līdz tiešām lieliem komplektiem ar simtiem detaļu. Jāpatur prātā, ka Matdaor ir ļoti augstas kvalitātes rotaļlietas, kas izgatavotas Austrijā un izmantots ir tikai kokmateriāls no sertificētiem atjaunojamo stādījumu mežiem :) 

Savu komplektu izvēlieties šeit - koka rotaļlietu sadaļā pie Matador!
 
Starpcitu, ir pieejami īpaši komplekti mācību iestādēm, kuros iekļauti vairāki darbarīku komplekti un tiem ir īpašāka cena. Šos arī pie mums var iegādāties pēc individuāla pieprasījuma, sūtot ziņu uz info@muki.lv

Web Statistics
Pievienots grozam...