Sākums / Jaunumi / MELNĀS NAKTS IZPĀRDOŠANA vasaras noskaņā
MELNĀS NAKTS IZPĀRDOŠANA vasaras noskaņā [10.6.2020]
Vai bijāt pamanījuši, ka ik reizi, kad 13.datums iekrīt piektdienā vai sestdienā, mēs rīkojam izpārdošanu? Ja tā ir piektdiena, tad uz vietas veikalos ir īsta MELNĀS PIEKTDIENAS IZPĀRDOŠANA, bet, ja sestdiena, tad www.muki.lv notiek MELNĀS NAKTS IZPĀRDOŠANA virtuāli.

Un šomēnes 13. jūnijs iekrīt sestdienā un tādēļ tā būs MELNĀS NAKTS IZPĀRDOŠANA INTERNETĀ! Kamēr mājinieki čuč un bērni sapņo sapnīti, mammas iepērkas www.muki.lv, meklējot labākos piedāvājumus un atlaides visās sadaļās. Sekojot līdzi mūsu sociālo tīklu kontiem FACEBOOK un INSTAGRAM, jūs daļu piedāvājumu jau uzzināsiet, taču pavisam visu pārsteigumu mēs, protams, neatklāsim un daļu īpašo piedāvājumu un atlaižu varēs noķert tikai īstajā melnajā naktī ieskatoties Muki.lv internetveikalā! 

Dažas praktiskas nianses: piedāvājumi un izpārdošana būs iespējama tikai iepērkoties www.muki.lv, kamēr īstie veikali nestrādā - tātad no 13.06. pl. 17.oo līdz 15.06. pl.11.oo. Iepriekšēja rezervācija un preču atlikšana vai aizrunāšana nav iespējama. Visi internetā veiktie pasūtījumu tiks apstrādāti nākamajā darba dienā hronoloģiskā kārtībā un preces, kuru skaits ir ierobežots, tiks nodrošinātas pasūtījumu ienākšanas secībā. Laikus neapmaksāti/neizņemti pasūtījumi tiks saglabāti 7 dienas.


MELNĀS PIEKTDIENAS IZPĀRDOŠANU muki.lv. Šogad 13. datums sestdienā un tādēļ melna būs tikai nakts... bet IZPĀRDOŠANA arī būs!

Tātad 13.janvārī pēc saulrieta sākam MELNĀS NAKTS IZPĀRDOŠANU - īpašas cenas daudzām īpašām precēm tikai internetveikalā, www.muki.lv! Cenu maģiskās pārvērtības būs spēkā līdz pat pirmdienas rītam.

Kas tieši tiks burts un uzburts pamazām atklāsim Facebook lapas sekotājiem, bet visas preces par īpašajām cenām atklāsiet vien ielūkojoties muki.lv internetveikalā izpārdošanas laikā!

Web Statistics
Pievienots grozam...