Sākums / Jaunumi / Muki.lv tagad arī PĀRDAUGAVĀ
Muki.lv tagad arī PĀRDAUGAVĀ [21.11.2016]
19.novembrī ar krāšņu bērnu mākslas projektu vērām durvis jaunajam muki.lv veikalam Pārdaugavā, Kalnciema ielā 40. Turpmāk gaidīsim mazos un lielos pircējus tur, sevišķi, ja dodaties iegādāties autosēdeklīti vai apavus un apģērbus bērniem un arī pieaugušajiem, jo sortiments abos veikalos nedaudz atšķirsies. 

Veikals Centrā, Baznīcas ielā 31 saglabājas un turpinās gaidīt mazos pircējus ik darba dienu no 11 līdz 19, bet sestdienās būs atvērts no 11 līdz 16. Sortiments saglabāsies gluži tāds, kā līdz šim - vienīgi, ja plānojat iegādāties autosēdeklīti, tad labāk doties uz Kalnciema ielas veikalu, jo drošības kompetences centru virzīsim vairāk turp, kaut vai tāpēc vien, ka tur iespējams iebraukt pagalmā un ērtāk apstāties, lai piemērītu sēdeklīti. 

Tā kā veikalā Kalnciema ielā telpas plašākas, tad zem viena jumta atradīsiet arī Sajust veikala sortimentu - Happeak apģērbus bērniem un pieaugušajiem, Camper un Vivobarefoot apavus gan mazajiem, gan pusaudžiem un pieaugušajiem, tostarp arī minimālos sporta apavus dabiskai skriešanai. 
Taču pievērsiet uzmanību veikala darba laikam - tie abiem veikaliem nedaudz atšķiras. Kalnciema ielas veikals NESTRĀDĀ pirmdienās, bet sestdienās strādā nedaudz ilgāk - līdz pulksten 17.00. 

Divu veikalu atvēršana nedaudz skar arī pasūtījumus internetā, jo turpmāk tie tiks apkalpoti no biroja Kalnciema ielā, tādēļ tiem, kas vēlas izņemt preces uz vietas veikalā, šāda iespēja būs tikai sākot ar nākamo dienu.

Pagaidām mums ar loģistiku vēl neiet gludi, tāpēc esiet saprotoši, vienmēr droši jautājiet, ja kas neskaidrs vai nav lāgā un mēs centīsimies visu atrisināt. Kopā :)

Gaidām ciemos muki.lv veikaliņos Baznīcas ielā 31 un Kalnciema ielā 40.  

Web Statistics
Pievienots grozam...