Sākums / Jaunumi / Organiskā kosmētika bēbīšiem, bērniem un māmiņām
Organiskā kosmētika bēbīšiem, bērniem un māmiņām [16.7.2014]
Green People produktus mēs paši lietojam jau sen, allaž ieteicām saviem klientiem, bet atrast to varēja tikai ārzemēs, jo Latvijā nebija. Nu ir :) Un pie mums ir foršākās šīs firmas bērnu līnijas Organic Babies un Organic Children lietas - gan sauļošanās krems, kam nepielīp visas mušas un nav jāsmērē ik reizi pēc peldēšanās atkal, gan superīgas mazgāšanās lietas. Kā arī pavisam maziem bebīšiem un viņu māmiņām dažas burciņas un tūbiņas, kas mazliet atvieglos dzīvi, ja sāp dupsis vai uzmeties kāds sausumiņš, piemeklējusi kāda pumpa vai mammai saplaisājuši krūtsgali no mazā ēdāja centīgās ēšanas... īsi sakot, dažas noderīgas lietas. Un galvenais, visas maksimāli eko - ikvvienai pudelītei virsū rakstīts, cik tās sastāvā ir organiski sertificētu sastāvdaļu - no 82 - 100% - kā nu kurai.

Pie preču sīkākiem aprakstiem atradīsiet arī mūsu komentārus un atziņas, kuri no šiem produktiem arī mums ir lietošanā un pašiem ļoti patīk. Lai patīk arī jums! 

Turklāt šajā vasarā mums īpaša akcija - pērkot jebkuru no Green People produktiem, līdzi dosim mazo saules krema provīti - tāda allaž noder kabatā, ja nu pēkšņi neplānoti jārotaļājas saulītē :)

Provīšu daudzums gan ir ierobežots, tā ka uz vasaras beigām šo pirkumu neatlieciet :)

Web Statistics
Pievienots grozam...