Sākums / Jaunumi / Pats pirmākais jaunums
Pats pirmākais jaunums [14.11.2011]
Šis ir jaunumu jaunums, pats pirmais, vispirmākais no jaunumiem... Jo šis ir pats pirmais ieraksts jaunajā muki.lv veikaliņā, kas jūs aicina uz jauno interneta vietni. Mums pašiem mazliet vēl nepierasti un tomēr, likās, ka ir pienācis brīdis, ka nu mums ir jānovelk tā svītra - kur ir patīkamais šopings, kur patīkamā papļāpāšana :) te tad būs patīkamais šopings un tur - muki blogā - patīkamā papļāpāšana. Tie abi vēl arvien ir nesaraujami saistīti un tomēr mērķtiecīgi nodalīti, lai visiem ērtāk.

Kādu brīdi saglabāsim arī paralēli veco iepirkšanās sistēmu, lai jaunajā nav jāienirst pārāk strauji. Tomēr aicinām izpētīt un aprast ar jauno veikaliņa formātu, kas cerams atvieglos gan vajadzīgo lietu meklēšanu, gan izpēti un izvēli. Tāpat beidzot mums būs īsts preču grozs, kurā var krāmēt izvēlētās lietas un nosūtīt tās mums ar vienu pogas spiedienu. Kā arī sen lūgtais vēlamo lietu saraksts jeb Gribamliste (no angļu valodas - Wishlist), ko droši var aizsūtīt radiem un draugiem pirms mazuļa jubilejas, Ziemassvētku vecītim vai tml., kā nepārprotamu mājienu par vēlamo dāvanu :D

Un nesmādējiet reģistrēšanos - jūsu personas datus apņemamies un apsolāmies izmantot tikai jums labvēlīgos nolūkos:
1) lai sazinātos ar jums par preces piegādi vai citām pasūtījuma niansēm;
2) turpmāk atlaižu sistēmas iekrāto atlaidīti varēsim uzskaitīt elektroniski gan no pirkumiem internetā, gan iepirkšanās bodītē (ja vien stādīsieties priekšā un lūgsiet atzīmēt pirkumu), līdz ar to atlaidi varēs izmantot vienas ģimenes locekļi, lai pie kura makā nebūtu kartiņa (un kartiņas, patiesībā, varēs aizmirst pavisam); 3) ja kāda lieta, ko vēlaties iegādāties, nav pieejama konkrētajā mirklī, bet ieliksiet to savā Gribamlistē, mēs to atzīmēsim pie sevis un jūs informēsim, kad tā uzradīsies.
Nu būs jau vēl kaut kādi labumi, bet šie ir paši galvenie, kas pieejami tikai reģistrētiem lietotājiem. 

Īsi sakot - welkomēti :) 

P.S. Tā kā arī šī lapas versija vēl nav līdz galam gatava un ir kādā no saviem attīstības posmiem (kā tas ar muki.lv ir mūž dien), tad, lūdzu, neesiet skarbi kritiķi, bet labāk izpalīdzīgi rekomendētāji - priekšlikumus centīsimies savās iespēju robežās arī īstenot un lietā likt :) Jau iepriekš, paldies :) Un mēs noteikti jums pateiksim, kad mums liksies, ka lapa ir pavisam gatava :) 

Web Statistics
Pievienots grozam...