Sākums / Jaunumi / Pavasara Mantu maiņa līdz ar Lielo Talku!
Pavasara Mantu maiņa līdz ar Lielo Talku! [19.4.2017]
Pavasara Mantu maiņa notiks nākamajā nedēļā pēc Lielās talkas - tas ir no 24. līdz 29. aprīlim.

Mantiņas maiņai nodot varēs jebkurā no abiem veikaliem(gan Baznīcas ielā 31, gan Kalnciema ielā 40) no pirmdienas līdz piektdienai (no 24. līdz 28. aprīlim), bet lielā mainīšanās sestdienā, 29.aprīlī, notiks Pārdaugavas veikalā, Kalnciema ielā 40. Bet īsi par to, kā tas notiek:
 
- Līdz 28. aprīlim, piektdienai, vecāki un paši bērni var nodot rotaļlietas, galda spēles un puzles, bērnu sporta un brīvā laika inventāru, CD ar spēlītēm, DVD ar multenītēm u.c. rotaļājamas lietas, kas vairs nesagādā tādu prieku kā agrāk, pretī saņemot mantu maiņas naudiņas.
 
- Ikviena rotaļlieta, kas ir saudzīgi lietota, tīra un ar prieku citam bērnam lietojama tālāk, tiks novērtēta vērtībā no 1 līdz 5, par ko varēs saņemt atbilstošu naudiņu skaitu.

- Nedēļas izskaņā - sestdienā, 29.aprīlī "muki.lv" Kalnciema ielā 40 no plkst. 11 līdz 17 - ikviens, kura rīcībā būs šīs naudiņas, varēs tās iztērēt, iegādājoties citas rotaļlietas no "Mantu maiņas" plaukta. Rotaļlietas varēs izvēlēties pēc principa "kurš pirmais brauc, pirmais maļ" -- pirmajiem nācējiem, protams, rotaļlietu izvēle būs plašāka.

- Maiņai nodotās rotaļlietas nebūs iespējams pārdot vai nopirkt par naudu. Viss, kas "Mantu maiņas" laikā neatradīs savus jaunos saimniekus, tiks nodots labdarībai.
- Ja muki lati nolūkotajām lietiņām būs par maz, tos gan būs iespējams papildus iegādāties par naudu - 1 mukais lats tiek pielīdzināts 0,75 eiro. Šī ir lieliska iespēja piedalīties arī pašiem mazākajiem, kam varbūt vēl nav iekrājies daudz apmaināmu mantiņu. Visa iegūtā naudiņa tiks ziedota kādam bērnu labdarības projektam pēc mūsu izvēles.

Nelaidiet garām - “Mantu maiņas” nedēļā arī īpaši piedāvājumi muki.lv tām lietiņām, kas izgatavotas no otrreizējās pārstrādes materiāla!!! Pukaca papīra rotaļlietām, Pure kids un JJ Rabbit augu plastikas trauciņiem un jaunajam augu plastikas podiņam
 

Web Statistics
Pievienots grozam...