Sākums / Jaunumi / Pērc SoftBums un nāc uz Klaudijas Hēlas nodarbībām BEZ MAKSAS!
Pērc SoftBums un nāc uz Klaudijas Hēlas nodarbībām BEZ MAKSAS! [8.2.2012]
Mums radās doma, ka arī mums tādas kā akcijas šad un tad vajadzētu uzrīkot, vai ne? Tā nu šoreiz tā skārusi vecākus, kuri mazuli visticamāk vēl tikai gaida vai ir nupat nupat sagaidījuši.

Februārī, iegādājoties SoftBums auduma autiņus vismaz 100 Ls vērtībā, saņem iespēju apmeklēt Klaudijas Hēlas nodarbības uz mūsu rēķina!

Tātad šogad līdz pat 29. februārim, pērkot SoftBums auduma autiņus par vismaz 100 Ls - parasti tās ir lielākās pakas vai kāda jūsu īpaši organizēta kombinācija - tas lai paliek jūsu ziņā - mēs uzsauksim kādu no Klaudijas Hēlas nodarbībām pēc jūsu izvēles - jauniem vecākiem noderēs hendlinga nodarbība, lai nekļūdīgi zinātu, kā tad tās autiņbikses mazulim vislabāk uzlikt; vai - mūsu mīļākā nodarbība - mazuļa attīstība pirmajā dzīves gadā, kur uzzināsiet, ko no mazuļa sagaidīt viņa pirmajās nedēļās un ko pirmajā dzimšanas dienā pēc gada. Bet tikpat labi varbūt interesanta liksies ēdināšanas nodarbība, lai sagatavotos tam mirklim tā pa nopietno jau laikus. 

Tā kā tuvākās nodarbības jau nākamnedēļ, tad nav vērts atlikt - droši veiciet pasūtījumu, lai varam vienoties, kurā nodarbības grupā jums rezervēt vietiņu. 

Turklāt, lai dubults neplīst, tiem jaunajiem vecākiem, kuru mazulis vēl puncī un auduma autiņus gribas lietot no pirmajām dienām, pērkot pašu lielāko paku (24paka) ar jebkura veida ieliktņiem, dāvināsim ekoloģiskās vienreiz lietojamās Bambo autiņbikses, lai nav jārūpējas arī par to, ko kājās vilkt pirmajās dzīves dienās dzemdību namā vai kur nu esat izvēlējušies mazo sastapt... 

Web Statistics
Pievienots grozam...