Sākums / Jaunumi / Piedāvājumā atgriezušies Klippan KISS autokrēsliņi - šobrīd par īpašu cenu!!!
Piedāvājumā atgriezušies Klippan KISS autokrēsliņi - šobrīd par īpašu cenu!!! [29.8.2017]
Jau ilgu laiku tik iecienītie Klippan KISS 2 Plus autokrēsliņi nebija pieejami mūsu piedāvājumā. Un tagad tie ir atpakaļ. Daudziem, kas nogaidījušies, pacietību atalgojam ar īpašu cenas piedāvājumu - šobrīd krēsliņi pieejami par 399 eur.

Klippan KISS autosēdeklītis ir viens no iecienītākajiem krēsliņiem apdomīgu vecāku vidū, kuri pirmām kārtām domā par bērniņa drošību automašīnā. Daudzi vecāki jau gaidot bērniņu ļoti nopietni iedziļinās autosēdeklīša izvēlē un meklē tādu krēsliņu, kurā pēc iespējas ilgi bērns varētu braukt ar skatu pretēji braukšanas virzienam, jo tas ir 5x drošāk (pierādīts gan statistiski, gan slodzes mērījumu testos). Vairāk informācijas par to, kādēļ tieši šādi braukt ir drošāk var atrast vietnē braucamdrosi.lv). Turklāt Klippan KISS sēdeklītis ir viens no nedaudzajiem, kas izturējis Zviedrijas ceļu satiksmes drošības instanču organizēto drošības testu Plus test, par kuru stingrāka pasaulē nav.

Klippan KISS sēdeklītis bērniņam ļauj automašīnā braukt ar skatu pret braukšanas virzienu līdz 18 kg (reāli), vai aptuveni 100-105 cm augumam, kas atbilst 4 gadu vecumam. Pateicoties unikālajai konstrukcijai, šis sēdeklītis piemērots bērniem jau no dzimšanas, bet bieži vecāki to izvēlas kā nākamo sēdeklīti pēc pirmā 0+. grupas jeb groziņa, jo tam ir maināmas slīpuma pozīcijas, kas ļauj daudz ērtāk čučēt arī lielākam mazulim. Klippan KISS konstrukcija ļauj krēsla daļu noņemt no bāzes un lietot kā 0. grupas krēsliņu. Līdz ar to tas ir pilnībā piemērots bērniem no dzimšanas līdz aptuveni 4 gadu vecumam, būs ērts gan pavisam mazam, gan jau kārtīgam kājāmskrējējam un piedzīvojumu meklētājam. Automašīnā stiprināms kā ar Isofix, tā drošības jostu. Īsi sakot - tas ir tieši tik foršs un piemērots daudzos gadījumos, ka nemaz nav jābrīnās, ka tas ir viens no populārākajiem ERF autosēdeklīšiem Latvijā!

Web Statistics
Pievienots grozam...