Sākums / Jaunumi / Saulaini jaunumi no Babiators
Saulaini jaunumi no Babiators [29.5.2014]
Arī jau iemīļotās Babiators saulesbrillītes šajā sezonā nāk ar tīkamiem jaunumiem. Pirmkārt, jaunas krāsas ļoti aktuāli toņi šai sezonai - gan koši dzeltenas, gan indigo zaļās un koši rozā, un violetās. Bet vēl viens jaunums mūsu plauktā ir arī polarizētās versijas ar īpašajām sezonas apdrukām.

Un daudzus, kam brillītes jau ir, iepriecinās aksesuāru komplekts, kurā iekļauts kokvilnas kanvas maciņš, elastīgā saite, kura palīdzēs brillītēm turēties galvā un lupatiņa pirkstu nospiedumu notīrīšanai.

Nemainīgas paliek klasiskās vērtības:
- drošas - tās 100% pasargā no kaitīgajiem UVA/UVB stariem, ir augstākās 1. optikas klases - tātad nekropļo attēlu un bērnam nesāpēs galva pat ilgstoši nēsājot brilles. Turklāt brillīšu rāmis nesatur kaitīgos savienojumus, tā ka bērniņš tās varēs pat mutē bāzt.
- nelūztošas - tās ir no gumijas. lokanas un padevīgas mazajiem untumiem tās varēs visādi murcīt arī visai nesaudzīgi.
- stilīgas - bez komentāriem. ne velti tās izvēlas saviem bērniem daudzas pasaules slavenības :)
- Un ar īpašo gada garantiju. Tas nozīmē, ka Babiators ir tik pārliecināts par to, ka brillītes ir neiznīcināmas un ka pats galvenais ir pasargāt bērna actiņas, ka ja gada laikā brillītes tomēr izdodas salauzt vai tās nejauši nozaudējas, saņemsiet jaunas vietā pilnīgi bez maksas. 

Web Statistics
Pievienots grozam...