Sākums / Jaunumi / Štrumentiņi radošām rotaļām - Makedo!
Štrumentiņi radošām rotaļām - Makedo! [24.10.2012]
Makedo ir daudzas godalgas ieguvusi rotaļlieta - un ne velti! Šī ir mantiņa jeb konstruēšanas sistēma, kas dod iespēju nebeidzamām rotaļām, cik vien tālu sniedzas iztēle. Un iztēle ir nākotnes valūta - mūsuprāt, mūsdienās mūsu uzdevums ir iemācīt bērniem nevis to, ko domāt, bet kā domāt - veidot viņu prātus radošus un atvērtus jaunām idejām. Un Makedo noteikti to palīdzēs izdarīt!

Mums ir tāds mazs (nu jau vairs ne tik mazs) sarakstiņš, kurā rakstu interneta virtuālajos džungļos vai draugu, paziņu un klientu ieteiktus zīmolus un preces, ko noteikti vajadzētu uzmeklēt, izpētīt, izmēģināt un iespējams likt plauktā. Lūk, Makedo ir viens no tiem, kas bija pašā saraksta augšgalā. Un kā saka sens sakāmvārds - kas lēni nāk, tas labi nāk! Te nu tas beidzot ir arī materializējies plauktā. Šķiet, ka šī varētu būt laba dāvana rūķa maisā zem eglītes vai izcils brīvā laika projekts rudens skolēnu brīvlaikam, ne?

Tieši tādēļ šī sestdiena šķiet gluži piemērota, lai aizsāktu makedo kustību Latvijā un esam apņēmības pilni uzbūvēt pirmo Makedo māju jau 27.oktobrī, jo muki.lv spēļu stūrim ļoti noderētu viena Makedo pils. Varbūt jūs gribat nākt mums palīgā - kāds darbiņš atradīsies visiem. Pie darbiņa ķersimies 11.30 un norāde instrukcijā sola, ka tas varētu aizņemt kādu pusotru stundu. Materiāli būs sagādāti, kāds padzēriens un cienasts ar'... Un Robins sola, ka jaunajā mājā varēs paciemoties visi :) Tā teikt aicina uz talku un sālsmaizi :D


Web Statistics
Pievienots grozam...