Sākums / Jaunumi / Turpmāk autokrēsliņi muki.lv arī uz nomaksu!
Turpmāk autokrēsliņi muki.lv arī uz nomaksu! [5.10.2015]
Turpmāk autokrēsliņus muki.lv varēs iegādāties arī uz nomaksu! Esam priecīgi paziņot, ka tagad atmuguriskie autokrēsliņi jeb ERF autosēdeklīši kļuvuši pieejamāki un tos varēs iegādāties ar aizdevums.lv nomaksu, noformējot līgumu uz vietas veikalā. Līdzi nepieciešams vien personu apliecinošs dokuments.

Turklāt esam izraudzījušies divus modeļus, kuriem līdz 31. decembrim piedāvājam īpaši izdevīgus nosacījumus - bezprocentu aizdevumu uz 10 mēnešiem. Viens no tiem ir vispopulārākais ERF krēsliņš - Kippan KISS, kurā bērniņš var braukt atmuguriski no dzimšanas līdz aptuveni 4 gadu vecumam. Bet otrs ir jaunais Axkid Re-Kid modelis, kas ļaus braukt atmuguriski līdz pat skolas vecumam. Abi krēsliņi ir pilnībā universāli instalācijā, jo uzstādāmi gan ar automašīnas drošības jostu, gan ar Isofix.

Izvēloties kādu no šiem krēsliņiem, mēneša maksa būs 35.50 eur/mēnesī un gada procentu likme būs 0%!

*Bezprocentu līzinga piedāvājums spēkā līdz 31.12.2015., noformējot līgumu veikalā uz vietas uz 10 mēnešu vai īsāku periodu. Gada procentu likme 0%, dokumentu noformēšanas maksa 10 eur. Finansējumu nodrošina aizdevums.lv

Web Statistics
Pievienots grozam...