Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

BentoDISC uzkodu kārbiņa (oranža)

Kods: 109707

Zīmols: Carl Oscar

Pagriez savu uzkodu! Lieliska uzkodu kārbiņa veselīgām uzkodām bērndārzā, sākumskolā, skolas ekskursijā, vai piknikā.Tā ir nedaudz lielāka kā SnackDISC un tajā ietilpst vairāk uzkodu un lielajā nodalījumā arī CUTElery karotīte/dakšiņa.  Iesaiņojiet maltītei dārzeņus, sieru, cepumus vai jebkuru citu uzkodu, saudzējot dabu un neatstājot aiz sevis atkritumus. BentoDisc arī ietaupa vi
Prece šobrīd nav pieejama
24.99 EUR
  • < >
Pagriez savu uzkodu!
Lieliska uzkodu kārbiņa veselīgām uzkodām bērndārzā, sākumskolā, skolas ekskursijā, vai piknikā.Tā ir nedaudz lielāka kā SnackDISC un tajā ietilpst vairāk uzkodu un lielajā nodalījumā arī CUTElery karotīte/dakšiņa. 
Iesaiņojiet maltītei dārzeņus, sieru, cepumus vai jebkuru citu uzkodu, saudzējot dabu un neatstājot aiz sevis atkritumus. BentoDisc arī ietaupa vietu, vienlaikus saglabājot sastāvdaļas svaigas un novēršot to sajaukšanos, saspiešanos vai sadrupšanu Vienkārši pagriez disku un pārvērt uzkodas rotaļīgā maltītē. BentoDISC ir pieci grozāmi nodalījumi, un pārtikas disku var viegli izņemt un novietot uz piknika segas vai galda. Tam ir Open/Close funkcija, lai vāciņš neattaisītos atrodoties somā. Tas pilnībā atverams/izjaucams vienkāršai kopšanai. Papildini ar īpašo CUTElery karotīti/dakšiņu, kas lieliski iederas lielākajā nodalījumā. Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā līdz 60 grādu temperatūrā.

Unikāls patentēts dizains ar Carl Oscar® no Zviedrijas.

Materiāls: ABS-plastmasa
Izmēri: Ø 18 x 5,5 cm
Svars: 304 g