Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Dzintara zobu krellītes

Kods: 0102030405

Zīmols: Made in Latvia

Krellītes ir pieejamas dažādās krāsās, tomēr tā kā tās ir roku darbs, tad garantēt krāsu pieejamību mēs nevaram - kādi nu dzintariņi ir savērušies meistariem, tādas visādas mums ir. Mēģinot tās kaut kā klasificēt, var teikt, ka ir tādas tradicionālas dzintara, pienaina krēmīga dzintariņa, tumšākas un pavisam kafijbrūnas, kā arī raibulītes, kur visi šie variantiņi miksēti (tāda
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
7.99 EUR
  • < >
Krellītes ir pieejamas dažādās krāsās, tomēr tā kā tās ir roku darbs, tad garantēt krāsu pieejamību mēs nevaram - kādi nu dzintariņi ir savērušies meistariem, tādas visādas mums ir. Mēģinot tās kaut kā klasificēt, var teikt, ka ir tādas tradicionālas dzintara, pienaina krēmīga dzintariņa, tumšākas un pavisam kafijbrūnas, kā arī raibulītes, kur visi šie variantiņi miksēti (tādas ap kaklu mūsu Klāsiņam). 

Izgatavotas Latvijā, gatavotas īpaši bērniņiem, tādēļ ir ļoti īsas un aiz katra dzintariņa ir mezgliņš, lai pārraujot tās būtu drošas mazulim. Aizdarīte ir iedarināta dzintara gabaliņā (bildītē redzat Klāsam pie austiņas divas lielākas bumbiņas), tātad gluda un nespiedīs mazulim. Kā arī stiprāk paraujot tā atveras - pilnīgi droši, ka mazulim nedraudētu nožņaugšanās risks, pat, ja viņš pamanītos ar tām kaut kur aizķerties (kas gan maz ticams, jo tās tiešām nav garas). 

Ar ko atšķiras apstrādātas un neapstrādātas? Teorētiski dzintara garoziņā dzintarskābe - viela, kas ir galvenais iemesls, kāpēc krellītes palīdzot zobiņu nākšanas procesā - ir krietni vairāk nekā paša dzintariņa kodoliņā. Attiecīgi dzintariņu noslīpējot spožu, garoziņa ir nost un efekts esot mazāks. Tomēr jāpatur prātā, ka neslīpēts dzintars var būt asāks, jo tāds, kāds tas dabiski ir, tāds ir. Iespēju robežās, protams, cenšamies izvēlēties tikai gludākos no dzintariņiem, lai mazulim krellītes neradītu diskomfortu...

NB! Krellītes nav domātas mutē likšanai!!! Bērniņam nevajadzētu tās grauzt, jo dzintars ir salīdzinoši trausls un viegli drūp, sevišķi, ja ir mazākos caururbtos gabaliņos. Tādēļ mūsu krellītes tiek veidotas sevišķi īsas, lai bērni tās nevarētu viegli dabūt mutē. Krellītes vajadzētu valkāt ikdienā ciešā saskarē ar ādu - zem apģērba, nav jāņem nost nedz vannā ejot, nedz dodoties pie miera. Un paturiet prātā, ka tās nav rotaļlieta!

P.S. Ja ir kādas īpašas vēlmes, kas saistītas ar krellīšu krāsu dzintariņiem (tumšākas, gaišākas, raibākas), lūdzu, pierakstiet klāt piezīmēs :)