Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Bērnu zobu pasta Curaprox kids zemeņu , 60 ML (2+)

Bērnu zobu pasta ar svaigu un augļainu zemeņu garšu Saldas zemenes: šī zobu pasta ir tikpat garšīga kā vasaras deserts, un tās fluorīdu satursnodrošina piena zobiem uzticamu un ilgstošu aizsardzību pret skābiem ēdieniem un zobu kariesu. Tās fluorīda saturs ir tikai 950 ppm, tāpēc tā ir ideāli piemērota ļoti maziem bērniem (no divu gadu vecuma). Bērni drīz
Prece šobrīd nav pieejama
5.99 EUR
  • < >

Bērnu zobu pasta ar svaigu un augļainu zemeņu garšu

Saldas zemenes: šī zobu pasta ir tikpat garšīga kā vasaras deserts, un tās fluorīdu satursnodrošina piena zobiem uzticamu un ilgstošu aizsardzību pret skābiem ēdieniem un zobu kariesu. Tās fluorīda saturs ir tikai 950 ppm, tāpēc tā ir ideāli piemērota ļoti maziem bērniem (no divu gadu vecuma).

Bērni drīz vien sapratīs, ka zobu tīrīšana nemaz nav tik nepatīkama, kā viņi domāja: svaigā, augļu garša pārvērš jūsu mazuļu ikdienas zobu higiēnas devu par patīkamu laika pavadīšanu. Patiesībā jebkāda nepatika pret zobu tīrīšanu izgaisīs ātrāk nekā zemeņu saldējuma bumbiņa, kas atstāta saulē. 

Šī zobu pasta nesatur kaitīgas sastāvdaļas, piemēram NLS, triklozānu vai mikroplastmasu. Lielākajā daļa zobu pastu sastāvdaļu sarakstā ir daudz dīvainu vārdu. Taču ne šajā. Kas tajā ir? Tikai labas lietas. Piemēram, fluorīds, kas stiprina zobus. Šajā zobu pastas sastāvā ir 950 ppm, tāpēc tā ir ideāli piemērota bērniem vecumā no diviem gadiem. Vēl viena sastāvdaļa ir fermenti. Tie atbalsta siekalu dabisko aizsargfunkciju, lai tās varētu remineralizēt zobu emalju. Tā satur sorbītu, kas novērš zobu pastas izžūšanu. Vēl ir nedaudz ksilīta (jeb  bērza cukura), kas aizsargā pret baktērijām un arī stiprina zobus. Mēs ceram, ka jūsu bērniem zobu tīrīšana sagādās prieku!