Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Eļļu maisījums degunam "Iesniņš" 20 ml

Kods: SM2496

Zīmols: Aromama

Nav šaubu, ka šis ir vispopulārākais aromáma produkts jau kopš 2011.gada. Maigs, bet nešaubīgi efektīvs – aromterapeitisks produkts "Iesniņš”. Tas ir speciāli izstrādāts cīņai ar iesnām. Tas acumirklī atvieglo elpošanu, atver aizliktu degunu un aptur nepatīkamo deguna tecēšanu. Tējas koka ēteriskajai eļļai ir spēcīgas antibak
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
4.99 EUR
  • < >
Nav šaubu, ka šis ir vispopulārākais aromáma produkts jau kopš 2011.gada. Maigs, bet nešaubīgi efektīvs – aromterapeitisks produkts "Iesniņš”. Tas ir speciāli izstrādāts cīņai ar iesnām. Tas acumirklī atvieglo elpošanu, atver aizliktu degunu un aptur nepatīkamo deguna tecēšanu. Tējas koka ēteriskajai eļļai ir spēcīgas antibakteriālas un pretvīrusu īpašības, tā palīdz nogalināt mikroorganismus, kuri izraisa deguna tecēšanu, vai vismaz aptur deguna tecēšanas pastiprināšanos. Maisījuma pamatā ir saldo mandeļu eļļa, kas baro un mīkstina nāsis, kā arī ādu ap tām.

‘‘Iesniņš” ir piemērots lietošanai no 6 mēnešu vecuma un arī visai ģimenei! To ir droši lietot grūtniecības laikā un barojošām māmiņām.

Lietošanas norādījumi: Iesmērējiet nelielu daudzumu eļļas nāsīs ik pa 2 stundām. Mazākiem bērniem izmantojiet kokvilnas ausu kociņus, lielāki bērni un pieaugušie var iesmērēt ar pirkstu. Nav ieteicams pilināt eļļu degunā.

Mazs padoms! ‘‘Iesniņš”nav zāles. Lai sasniegtu labāko terapeitisko efektu, izmantojiet šo produktu uzreiz, kad pamanāt mazākās deguna tecēšanas pazīmes!

Sastāvs: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil*, Tocopherol ( vit. E), limonene**, linalool**. Eļļu maisījuma koncentrācija - 1%.
*ekoloģiska sastāvdaļa
**dabiski atrodams ēteriskajās eļļās

Tilpums 20ml