Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Axkid Modukid Seat (60-105 cm)

Zīmols: Axkid

Axkid Modukid ir pirmā drošības sistēma bērnam no Axkid. Tā ir viena bāze (jāiegādājas atsevišķi!), uz kuras stiprinās mazuļa sēdeklītis un sēdeklis lielākam bērnam no 61 līdz 105 cm augumam jeb aptuveni 4 gadiem. Tā bāze ir izstrādāta ar 6 distances pakāpēm Isofix stiprinājumam, attiecīgi mainoties no pavisam kompaktas mazākam bērniņam, līdz plašai kāju vietai lielākam bērnam
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
299.00 EUR 349.00 EUR
  • < >

Axkid Modukid ir pirmā drošības sistēma bērnam no Axkid. Tā ir viena bāze (jāiegādājas atsevišķi!), uz kuras stiprinās mazuļa sēdeklītis un sēdeklis lielākam bērnam no 61 līdz 105 cm augumam jeb aptuveni 4 gadiem. Tā bāze ir izstrādāta ar 6 distances pakāpēm Isofix stiprinājumam, attiecīgi mainoties no pavisam kompaktas mazākam bērniņam, līdz plašai kāju vietai lielākam bērnam, kas attiecīgi nozīmē maksimālu atmuguriskās lietošanas laiku. 
Modukid Seat ir jau iemīļotā Axkid automātiskā jostiņu regulēšanās sistēma, kas aug līdzi bērnam un garantē drošu integrēto jostu spriegošanos neatkarīgi no tā, kā bērns knosās vai iesēdies krēsliņā. Īsi sakot - šis ir pirmais iSize krēsls, kas aug līdzi ar jūsu bērnu pilnīgā šī vārda nozīmē, pielāgojoties bērnam pilnībā automātiski.
Ergonomiskais galvas balsts ar memory foam pildījumu būs ērts un drošs arī miegā, turklāt tam r papildus galvas balsta polsteris pavisam mazam bērniņam. Sēdeklītim ir 3 slīpuma pozīcijas. Papildus drošībai tas aprīkots ar ASIP (Axkid side impact protection) sistēmu, kas izstrādāta sadarbībā ar atzītiem Vācijas inženieriem un aizsargās mazo vēl labāk sānu triecienu gadījumā. 

Iepazīstinot jūs ar pavisam jauno sēdeklīti, kurš klajā laists tikai 2019. gada martā, tam arī iepazīšanās cenu piedāvājums Latvijā. 

  • Axkid automātiskā jostiņu regulēšanās sistēma,
  • Sēdeklītim ir 3 slīpuma pozīcijas.
  • Papildus drošībai tas aprīkots ar ASIP
  • sleep-well sistēma, autokrēsliņa uzbūve ļauj bērnam baudīt netraucētu miegu arī auto braukšanas laikā.
  • izņemams ieliknis mazākiem bērniem
  • stiprināms automašīnā ar isofix.
  • Indikatori, kas signalizē par pareizu krēsliņa ievietošanu
  • noņemams mazgājams pārvalks

Autokrēsla izmēri: platums 43cm, augstums 62 cm, dziļums 52 cm
Svars 7,5 kg