Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Klippan Triofix Maxi ar bāzi (9-36 kg)

Zīmols: Klippan

Autokrēsliņš paredzēts bērniem no 9-36 kg (75-135cm) . Šajā krēsliņā bērns varēs braukt atmuguriski līdz apmēram 4 gadu vecumam vai līdz brīdim, kad sasneidzis 18 kg svaru. Savukārt ar skatu braukšanas virzienā bērns varēs pārvietoties krietni ilgāk līdz 36 kg sasniegšanai. Auokrēsliņš ir paredzēts stiprināšanai ar bāzi izmantojot isofix vai automaš
Prece šobrīd nav pieejama
499.00 EUR
  • < >

Autokrēsliņš paredzēts bērniem no 9-36 kg (75-135cm) . Šajā krēsliņā bērns varēs braukt atmuguriski līdz apmēram 4 gadu vecumam vai līdz brīdim, kad sasneidzis 18 kg svaru. Savukārt ar skatu braukšanas virzienā bērns varēs pārvietoties krietni ilgāk līdz 36 kg sasniegšanai. Auokrēsliņš ir paredzēts stiprināšanai ar bāzi izmantojot isofix vai automašīnas 3 punktu drošības jostas stiprinājumu, aprīkots ar indikatoriem, kas apstiprina autokrēsliņa pareizu iestiprināšanu.

Svarīgi pievērst uzmanību instrukcijai un atcerēties, ka bērnam sasniedzot 18 kg, tas jāsprādzē  tikai ar automašīnas drošības jostām (autokrēsla integrēto jostu limits ir 18kg).

Autokrēsliņa svars bez bāzes 9,8 kg, sēdekļa platums 42cm.