Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Nachfolger HY5 (0-18 kg)

Jaunās paaudzes autosēdeklītis jaunās paaudzes ģimenēm. Mūsdienīgi urbāni vecāki, bieži izvēlas dzīvi bez sava auto, dala auto ar citiem ģimenes locekļiem vai draugiem, pārvietojas ar taksometru, daudz ceļo un atrodas kustībā. Arī dzīves platība mūsdienas sarūk, rodot risinājumus kompaktās dzīvesvietās pilsētas centrā. Šie ir cilvēki, kuru ikdienā neiederas ierastais apjomīgais autokrēsliņ&
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
229.00 EUR 349.99 EUR
  • < >
Jaunās paaudzes autosēdeklītis jaunās paaudzes ģimenēm. Mūsdienīgi urbāni vecāki, bieži izvēlas dzīvi bez sava auto, dala auto ar citiem ģimenes locekļiem vai draugiem, pārvietojas ar taksometru, daudz ceļo un atrodas kustībā. Arī dzīves platība mūsdienas sarūk, rodot risinājumus kompaktās dzīvesvietās pilsētas centrā. Šie ir cilvēki, kuru ikdienā neiederas ierastais apjomīgais autokrēsliņš, kuru ir grūti pārvietot un uzglabāt. Un tieši šiem vecākiem radīts jaunais Nachfolger HY5 TT autosēdeklītis, kurš ir... piepumpējams. Šo tehnoloģiju tā radītāji, kuri ilgus gadus guvuši pieredzi strādājot pasaulslavenu autosēdeklīšu ražotāju uzņēmumos, aizguvuši no supa idejas, izmantojot līdzīgus materiālus un iekļaujot komplektā uzlādējamu pumpi, kas pāris minūtēs salocīto autosēdeklīti piepumpē cietu un triecienizturīgu.

No dzimšanas līdz 4 gadu vecumam (0/1 grupa) - 0-18 kg. 
Izmantojams tikai atmuguriski (jo tā ir visdrošāk)
Stiprināms ar trīspunktu drošības jostu un atsaiti (top-tether) gan aizmugurējā, gan priekšējā sēdeklī (deaktivizējot gaisa spilvenu)
Maināma augstuma galvas balsts un divas jostiņu pozīcijas - mazulim un lielākam bērnam.
LED indikators par spiediena maiņu sēdeklītī.
Komplektā iekļauts pumpis un soma, kas izklāta kļūst par sēdekļa pārklāju.
 

izmērs: 73 cm x 58 cm x  41 cm
izmērs (salocītā veidā) : 45 cm x 34 cm x 20 cm
Svars: 4.6 kg