Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Septiņi draugi - katrai nedēļas dienai savs (10580)

Kods: GR10580

Zīmols: Grimms

Varavīksnes draugi ar visām savām atšķirīgajām krāsām un koka veidiem atspoguļo mūsu pasaules brīnišķīgo daudzveidību un vienlaikus svin katra indivīda unikalitāti. Jo katrai no ar rokām apgleznotajām koka figūriņām ir atšķirīga izteiksme un individuāls koka raksts. Šie dzīvespriecīgie, mazie koka vīriņi, kas izgatavoti no dažādiem un parasti vietējiem mežiem no Centrāl
Prece šobrīd nav pieejama
45.99 EUR
  • < >
Varavīksnes draugi ar visām savām atšķirīgajām krāsām un koka veidiem atspoguļo mūsu pasaules brīnišķīgo daudzveidību un vienlaikus svin katra indivīda unikalitāti. Jo katrai no ar rokām apgleznotajām koka figūriņām ir atšķirīga izteiksme un individuāls koka raksts. Šie dzīvespriecīgie, mazie koka vīriņi, kas izgatavoti no dažādiem un parasti vietējiem mežiem no Centrāleiropas, ir neitrāli dzimumu un var būt tikpat skumji, cik laimīgi, jo viņiem nav fiksētas sejas izteiksmes. Ar ļoti minimālām izskata detaļām viņi rosina bērnu iztēli, nevis ierobežo to ar pārāk daudzām niansēm. Septiņi mazie draudziņi katrai nedēļas dienai savs lieliski saderēs kopā ar lielāko daļu varavīksnes krāsu rotaļlietām no Grimms - lakatiem, varavīksnes lokiem, mežu, bumbām utt. Šī būs ļoti ilgi noderīga rotaļlieta - no pašiem pirmajiem bērna rotaļu mirkļiem, kad apgūstamas krāsas un atrodama vietiņi katram cilvēciņam savā trauciņā, vēlāk radošas rotaļas un lomu spēles, tad nedēļas dienas, un katram vecumposmam arvien jaunas atklāsmes, ko gan tik nevar darīt ar mazajiem draudziņiem tos iesaistot visdažādākajās rotaļās. 

Katrs koka vīriņš veidots no atšķirīga koka, lai mainītos vīriņu ādas krāsa un tas atspoguļotu mūsu ļoti dažādo planētu un cilvēkus, kas uz tās dzīvo, tādēļ var nedaudz atšķirties trauciņa un cilvēciņa krāsas tonis.

Materiāls: dažādas Eiropas koksnes, ūdens bāzes beice bez toksiskām vielām.
Izmērs: augstums = 7-11cm, diametrs = 3-4.5cm
Vecums: 2+

Koksne, kas izmantota rotaļlietas izgatavošanai, tiek iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā. FSC sertifikāts.
Visas krāsas un eļļas ko Grimms izmanto ir sertificētas atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tās ir pilnīgi nekaitīgas.

Te jauks raksts ko tik nevar ar šiem 7 vīriņiem sadarīt.