Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

WeeRide SafeFront Deluxe sēdeklis

Zīmols: WeeRide

Par šo krēsliņu uzzināju jau tad, kad krēsliņu meklējām Robinam. Toreiz izvēlējāmies aizmugurē montējamu krēslu, jo likās, ka šis būs derīgs pārāk īsu laiku. Tomēr izrādījās, ka mūsu apsvērumi bija aplami - jau pāris gadus kā Robinu velokrēslā nevadājam, jo viņš ar riteni brauc pats. Neticat, ka tādā var ierūmēties četrgadnieks? Var :) Lūk bildēs arī mūsu Robins, kuram fo
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
152.00 EUR
  • < >
Par šo krēsliņu uzzināju jau tad, kad krēsliņu meklējām Robinam. Toreiz izvēlējāmies aizmugurē montējamu krēslu, jo likās, ka šis būs derīgs pārāk īsu laiku. Tomēr izrādījās, ka mūsu apsvērumi bija aplami - jau pāris gadus kā Robinu velokrēslā nevadājam, jo viņš ar riteni brauc pats. Neticat, ka tādā var ierūmēties četrgadnieks? Var :) Lūk bildēs arī mūsu Robins, kuram fotomirkļa brīdī ir 4 gadi un 3 mēneši. Protams, tas laikam arī ir augšējais limits krēsliņam, bet patiesībā Robins jau brauc pats ar divriteni, tādēļ viņam krēsliņš nemaz vairs nav aktuāls un šobrīd krēsliņā vizinās Klāss, kuram jūnijā būs 4 gadi, bet šovasar viņš noteikti krēsliņā vēl derēs.

Bet mazotnē šis risinājums būtu licies drošāks un ērtāks, jo šāda tipa krēsliņā mazais ir vairāk pasargāts turklāt ar viņu var brīvi komunicēt un pļāpāt par visu ceļā redzamo. Tieši to kā priekšrocības norāda arī profesionālis Olafs Pollaks, kurš ir olimpiskais čempions riteņbraukšanā - arī viņš labprāt savu vecāko dēlēnu vadājis šajā un novērtē Weeride krēsliņa priekšrocības tagad vizinot gadu veco meitiņu, kad viņa ceļā piemieg. 

Galvenā atšķirība no ierastajiem risinājumiem ir centrālā novietošana uz krēsliņa autonomā stieņa - attiecīgi tas nemaz nemaina smaguma centru un manevrējamību, kas ir visdrošākais velokrēsliņa veids - nesalīdzināmi drošāks par tiem, kas stiprinās uz stūres un arī ērtāks un drošāks par aizmugurē novietotajiem vispopulārākajiem krēsliņiem. Sēžot WeeRide bērns atrodas vecākam tikpat kā klēpī un tātad var visu redzēt, pārrunāt redzēto un dalīties emocijās. Klāss vispār ir pārliecināts, ka brauc pats un tēti ir tikai paņēmis līdzi :) Un vēl viena būtiska lieta ir bērna uzcelšanā un nocelšanā no krēsliņa - ja krēsliņš kā ierasts atrodas aizmugurē, tad jūs sākumā iesēdināt bērnu un tad ar ierastu kustību gribat pārcelt kāju pār riteni, bet... tur aizmugurē ir bērns. Bet pārkāpt pāri vīriešu tipa rāmim no sāna nav visai vienkārši, ja ir jāpietur ritenis, kam aizmugurējā sēdeklī sēž bērniņš. Ar WeeRide tas ir daudzkārt vienkāršāk, jo vispirms uz riteņa uzkāpjat pats un tad bērnu vienkārši iesēdināt krēsliņā jums priekšā. Mūsu kolēģei ir divi mazi braucēji un abejādi krēsli, tā ka viņa apliecina, ka bērna iesēdināšana krēsliņā ir ļoti būtiski foršāka. Un emocionālā saikne ar bērnu, pārliecība, ka tu visu redzi, vari degunu noslaucīt un padzerties iedot... Tam visam arī ir nozīme, ja braucienu gribat baudīt abi :)

Šī krēsliņa tehniskā specifikācija varētu skanēt apmēram šādi:
 
  • Unikāls velosipēda vidusdaļā stiprināms sēdeklītis

  • Piemērots jebkura izmēra velosipēda rāmim, jo stiprināms uz universāla stieņa

  • Ieteicams bērniem no 1 līdz 4 gadu vecumam

  • 5 punktu drošības josta

  • Regulējama augstuma kāju atbalsti ar sprādzītēm

  • Priekšā polsterēta platformiņa bērna drošībai un ērtai gulēšanai

  • Pozīcija ļauj komunicēt ar bērnu

  • Pieaugušā ķermenis nodrošina bērnam īpašu drošību

Ražotājs WeeRide (ASV)

No sava vienkāršākā radnieka Weeride SafeFront Classic šis atšķiras ar pamatīgāku polsterējumu.

Te nopublicēšu arī kādas mammas prieka ziņu ar viņas laipnu atļauju:

"Sveiki!
Gribēju padalīties priekā par jauno krēsliņu, jo ne tikai attaisnoja manas cerības, bet vēl stipri pārspēja. Esmu patiesi sajūsmā, atbraucām mājās un, neskatoties uz nejauko laiku, abi ar puiku izbraucām apli. Abi bijām sajūsmā. 
Liels prieks, ka pašas kājām netraucē, tikai nedaudz ceļi uz sāniem jāpaliec (tiešām nedaudz). Arī ap kilometru garajā lokā izjutu priekšrocības, ka Emīls atrodas priekšā, jo puikam nebiju uzvilkusi cimdus, bet tā kā viņš turējās pie stūres, vienkārši varēju uzlikt savas rokas uz viņa - ideāli. 
Pirmajā reizē gan neuzdrošinājos viena ielikt un izņemt, bet skaidrs ir tas, ka es varēšu arī viena tikt galā bez lieliem kreņķiem un nosvīdušas muguras. 
Emīls, protams, arī sajūsmā. Stūrējām kopā (tā domā viņš), ik pa laikam zvanīja zvaniņu. Un pat iemēģināja apgulties uz priekšējā atbalsta.

P.S. Man ir Kettler City Cruiser."