Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Telpiskie koka cipari (60340*)

Kods: GR60340

Zīmols: Grimms

Materiāls ciparu apguvei - koka cipari, kas krāsoti atbilstoši citiem matemātikas apguves materiāliem un ir kā lielisks komplimentārs materiāls, tā darbojas arī autonomi. Tie būs būvējami kluči pat mazam bērnam, kurš skaitītprasmi vēl tikai apgūs, taču nemanot ciparu forma būs kļuvusi jau pazīstama. Komplektā bez cipariem ir arī koka smilšu pulkstenis, kas paver iespējas spēlē
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
62.99 EUR
  • < >
Materiāls ciparu apguvei - koka cipari, kas krāsoti atbilstoši citiem matemātikas apguves materiāliem un ir kā lielisks komplimentārs materiāls, tā darbojas arī autonomi. Tie būs būvējami kluči pat mazam bērnam, kurš skaitītprasmi vēl tikai apgūs, taču nemanot ciparu forma būs kļuvusi jau pazīstama. Komplektā bez cipariem ir arī koka smilšu pulkstenis, kas paver iespējas spēlēt dažādas spēles, caur kurām cipari kļūst par īstu izklaidi. 

Izgatavoti no liepas koka, krāsoti ar netoksiskām krāsām.
Katrs cipars ir 8 cm augsts un 2 cm biezs, izgatavots ar rokām. Komplektā 11 skaitļi (0-10) un smilšu pulkstenis.

Koksne, kas izmantota rotaļlietas izgatavošanai, tiek iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā. FSC sertifikāts.
Visas krāsas un eļļas ko Grimms izmanto ir sertificētas atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tās ir pilnīgi nekaitīgas.