Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Varavīksnes cilindrs (08503)

Kods: GR08503

Zīmols: Grimms

Varavīksnes cilindrs ir klasiska, bet lieliska rotaļlieta, sevišķi mazulim, kas jau sācis celties uz celīšiem - tā ripo prom, skanot bumbiņām un zvaniņiem, ar ko piepildīts cilindrs un mudina mazuli sekot. Kustīgas, prom bēgošas rotaļlietas ir tieši tas, kas vajadzīgs bērnam, kad viņu mazliet jāpamudina izlocīt kājiņas :) Arī pirmos solīšus spert, starpcitu! No l
Prece šobrīd nav pieejama
35.99 EUR
  • < >
Varavīksnes cilindrs ir klasiska, bet lieliska rotaļlieta, sevišķi mazulim, kas jau sācis celties uz celīšiem - tā ripo prom, skanot bumbiņām un zvaniņiem, ar ko piepildīts cilindrs un mudina mazuli sekot. Kustīgas, prom bēgošas rotaļlietas ir tieši tas, kas vajadzīgs bērnam, kad viņu mazliet jāpamudina izlocīt kājiņas :) Arī pirmos solīšus spert, starpcitu! No liepas un dižskābarža koka izgatavotais cilindrs ir krāsots ar netoksiskām krāsām un eļļots ar augu bāzes eļļām. Tas ir 15 cm diametrā un 15,5 cm augsts, tā ka paliels priekš bērna. Un piepildīts ar koka bumbiņām un zvaniņiem. 

Koksne, kas izmantota rotaļlietas izgatavošanai, tiek iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā. FSC sertifikāts.
Visas krāsas un eļļas ko Grimms izmanto ir sertificētas atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tās ir pilnīgi nekaitīgas.