Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Koka piramīda zieds (11070)

Kods: GR11070

Zīmols: Grimms

Ar šo koka piramīdu bērns iemācās šķirot, kārtot un krāmēt. Darbojoties ar piramīdu attīstās smalkā motorika, acu un roku koordinācija, un krāsu uztvere. Lai arī piramīdu parasti sagādā bērniem tuvojoties gada vecumam, Robinam piramīda tika iegādāta jau krietni ātrāk, jo kādās gudrās grāmatās biju izlasījusi, ka vēl neprotot runāt, bērns tomēr jau uztver skaņas un ap pus gada vecumu
Prece šobrīd nav pieejama
39.99 EUR
  • < >
Ar šo koka piramīdu bērns iemācās šķirot, kārtot un krāmēt. Darbojoties ar piramīdu attīstās smalkā motorika, acu un roku koordinācija, un krāsu uztvere. Lai arī piramīdu parasti sagādā bērniem tuvojoties gada vecumam, Robinam piramīda tika iegādāta jau krietni ātrāk, jo kādās gudrās grāmatās biju izlasījusi, ka vēl neprotot runāt, bērns tomēr jau uztver skaņas un ap pus gada vecumu ir īpaši labs laiks, kad bērns var mācīties krāsas, tādēļ viņam rādāmi vienādi priekšmeti dažādās krāsās un jāsauc krāsu nosaukumi. Man šķita, ka piramīdas krāsu ripas ir brīnišķīgs materiāls tam un tā mums piramīda jau bija uz pus gadiņu. Taču likt detaļas uz kociņa bērns tiešām var sākt apgūt tad, kad jau stabili sēž un viņa smadzenēs ir izveidojusies izpratne par vērtikālo telpu - tad arī rociņas var sākt būvēt kaut ko uz augšu :)
Šai būtiskākā atšķirība no parastās piramīdas būs tās forma - kā ziediņam. 

Materiāls: liepa, augu bāzes eļļa un ūdens bāzes beice bez toksiskām vielām.
Vecums: 1+   

Komplektācijā 10 koka diski.

Koksne, kas izmantota rotaļlietas izveidošanai, tiek iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā.
Visas krāsas un eļļas ko Grimms izmanto ir sertificētas atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tās ir pilnīgi nekaitīgas.